אתגר חזותי: האם תמצאו את הינשוף המוסתר?

אשליה אופטית מציעה לנו חידה מרתקת עבור מערכת הראייה שלנו. אתגרים אלה, שלעיתים הם ויראליים, מבחנים את יכולתנו לזהות פרטים מסוימים ולהבחין באובייקטים או יצורים מוסתרים בתמונה מורכבת. אך איך בדיוק עובד אתגר של אשליה אופטית ומהו המטרה של זה שאנו מציגים לכם היום? בואו נצלול אל תוך היקום המסתורי הזה.

1. אתגר ראייה ויראלי: האם תדעו להתמודד עם האתגר?

\"אתגר

אתגר חדש חשף אלפים של משתמשים ברשתות החברתיות. תמונה מרתקת, יצירה של הצלם הבריטי פול ביץ', הפכה מהר מאוד לוויראלית בפייסבוק. אם במבט ראשון היא נראית רגילה, הצילום הזה מכיל למעשה אתגר משעשע שבחן את החדות השכל של מספר רב של משתמשי האינטרנט.

2. האתגר: איפה הינשוף המוסתר?

מטרת המשחק? למצוא ינשוף מוסתר בצורה חכמה ומוסתר על גזע העץ. למרות שזה נראה פשוט, השילוב של הצבעים והטקסטורות הופך את המשימה למדהימה במידה רבה. כדי להגביר את סיכויי ההצלחה שלכם, מומלץ להתחיל על ידי חידוד חוש התצפית שלכם. בדקו את הפרטים של התמונה בקפידה, כאשר מתמקדים בטקסטורות השונות, כי שם מוסתרת תשובת האתגר.

3. כמה זמן לנצח?

רוב האנשים יוצאים עם כ-15 שניות כדי לאתר את הינשוף. עם זאת, אל תתייאש אם אתה לא רואה אותו מיידית. החיה מוסתרת מאוד טוב, מתמזגת כמעט באופן מושלם עם קליפת העץ. אם אתה מתקשה, הנה רמז: שים לב לחללים ולסדקים של הגזע.

4. תשובה לאתגר

אם לא הצלחת למצוא את הינשוף או אם אתה רוצה פשוט לבדוק את התשובה שלך, אנו נחשוף לך את הפתרון בתמונה הבאה. סוג זה של אתגר הוא דרך מעולה לבדוק ולשפר את יכולת התצפית שלך.

\"פתרון

מסקנה

האם נהניתם מאתגר האשליה האופטית הזה? חידות ראיה אלו הן גם משעשעות וגם מאתגרות למוח שלנו. אם נתפסתם על ידי המבחן הזה, אל תהססו לשתף אותו עם חבריכם ולגלות יחד את הדקויות המוסתרות של התפיסה החזותית שלנו.

באותו נושא :  אתגרו את עצמכם: זהו 2 טעויות בסצנה שטופת שמש זו ב-15 שניות!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.