אתגר ויראלי: האם תוכלו למצוא את מסיחי ה-Nintendo Switch באותה הצבע?

אתגר אשליה אופטית הוא מבחן שמעמיד למבחן את תפיסתו החזותית של האדם. האתגר שהוצג היום מבוסס על היכולת להבחין בגוונים עדינים של צבעים.

אתגרים מסוג זה מעניינים, משעשעים ומעוררים את יכולותינו המוחיות. המבחן של היום מבוסס על רעיון פשוט: למצוא את מספרי הנינטנדו סוויץ' של אותה הצבע במקרה של הרבה. אך, כפי שתגלו, זה מורכב יותר מאשר נראה.

בדיקה חזותית: כמה מספרי הנינטנדו סוויץ' יש להם מבקרים באותה הצבע?

\"test

 

מקור האתגר הוויראלי זה מיוחס למשתמש בטוויטר ששיתף תמונה המכילה מארז של כלי משחק של צבעים שונים. המטרה? למצוא את המבקרים שהם בדיוק באותה הצבע.

האתגר: גוונים עדינים

האתגר נראה פשוט במבט ראשון. אך, החמיצות של הגוונים מקשה על המשימה. המבקרים המוצגים הם בגוונים שונים של אדום, ירוק, כחול, בין היתר, מה שמוסיף רמת קושי נוספת למבחן.

תגובת המשתמשים

אתגר זה העיר במהירות את עניין הקהל, והפך לוויראלי ברשתות החברתיות. המשתמשים שיתפו את התוצאות שלהם ואת התסכול שלהם מהקושי להבחין בגוונים של הצבעים.

החשיבות של אתגרים מסוג זה

אתגרים מהסוג הזה חשובים כי הם עוזרים לנו לשפר את התפיסה החזותית שלנו. הם גם מעוררים את יכולותינו המוחיות ויכולים לשמש כפרמטר להערכת החדות הראיה שלנו ואת היכולת שלנו לראות פרטים.

תשובה: איפה היו ה-2 מספרי הנינטנדו באותה הצבע?

אתם מרגישים מוכנים להתמודד עם האתגר הזה? קחו את הזמן שלכם, שחזרו את המבט שלכם, ונסו למצוא את המבקרים באותו הצבע. בהצלחה!

\"reponse

 

לסיכום, האם אהבתם את אתגר האשליה האופטית הזה? אם כן, אל תהססו לשתף את המבחן הזה עם חבריכם ולהשוות את התוצאות שלכם. זו דרך מעולה ליהנות מפעילות משעשעת תוך כדי לעורר את יכולותיכם המוחיות. אז, האם הצלחתם למצוא את כל המבקרים באותה הצבע? אנו מחכים לתגובות שלכם בקוצר רוח!

באותו נושא :  הרווקים של השלט הזה יתמזגו עם הקראש שלהם בתחילת השבוע
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.