אפשרויות חדשות מגיעות עם שיתוף תמונות ב-WhatsApp

דמיינו שאתם יכולים להעביר את התגובות שלכם באופן מיידי לא במילים, אלא באימוג’י פשוט שמונח על תמונה או סרטון שזה עתה קיבלתם דרך WhatsApp. כן, אינטראקציה פשוטה אך אקספרסיבית זו עומדת להפוך למציאות. ה 03 במאי 2024אנחנו צוללים לתוך העולם של WhatsApp כדי לגלות עדכון שמבטיח לחולל מהפכה באופן שבו אנו מתקשרים באחת מאפליקציות ההודעות הפופולריות בעולם.,

אינטראקציה קלה עם אימוג’ים

העולם המשתנה של וואטסאפ מקבל תפנית חדשה: הפלטפורמה בוחנת פיצ’ר חדש שיאפשר למשתמשים להגיב לתמונות שמתקבלות בהחלקת אצבע פשוטה. בדיוק כמו שלהודעות טקסט, לתמונות ולסרטונים יש את הכוח להעביר רגשות, וואטסאפ רוצה שהמשתמשים שלה יוכלו להגיב על הרגעים האלה באותה ספונטניות.

זה קל מאוד לשימוש: במקום לעבור תחילה על המקלדת ולהקליד אמוג’י, משתמשים יכולים כעת לבחור להגיב במהירות וביעילות ישירות במצב תצוגת תמונה. בחרו אמוג’י ושלחו אותו בזמן שאתם עדיין צופים בתמונה – כך שאף תגובה לא תאבד את הרעננות או האותנטיות שלה.

הבעת רגש מורחבת לסרטונים

אבל משתמשי וואטסאפ לא יוכלו להגיב רק לתמונות עם אימוג’ים. הפונקציה תורחב לצפייה בווידאו וניתן יהיה גם להגיב על סרטון עם אימוג’י מיד לאחר קבלתו. בכך וואטסאפ מגיבה לצורך של משתמשיה באינטראקטיביות רבה עוד יותר ובספקטרום ביטוי עשיר יותר בתוך האפליקציה.

בדיקות בטא והשקה רשמית

חידוש זה נמצא כעת בשלב הבדיקה, במיוחד בגרסת בטא 2.24.10.7 למכשירי אנדרואיד. וואטסאפ ידועה בכך שהיא בודקת את העדכונים שלה באופן נרחב כדי להבטיח חוויה אופטימלית למשתמשים שלה. עדיין לא ברור מתי בדיוק התכונה תהיה זמינה לציבור הרחב, אבל זה יכול לקחת עוד כמה שבועות. ההתרגשות בתוך הקהילה היא מוחשית, עם זאת, שכן תכונה זו מייצגת הרחבה גלויה ואינטואיטיבית של אפשרויות התקשורת הפופולריות כבר.

באותו נושא :  7 ביטויים להימנע כדי להפגין את האינטליגנציה הרגשית שלך על פי מומחה הרווארד

בדרך זו, אנו נעים צעד אחר צעד בנתיב התקשורת הדיגיטלית הקרובה יותר ויותר לאינטראקציות אנושיות. במקרה של וואטסאפ, נראה שלמחווה קטנה תהיה בקרוב משמעות גדולה עוד יותר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.