אפרוריות ומלנכוליה, שלושת המזלות האסטרולוגיים שמעדיפים את השמש על פני החורף

בעוד שחלקם מצפים לבואם של פתיתי השלג הראשונים, אחרים כבר חולמים על ימי השמש המתונים. האם הכוכבים יכולים להשפיע על טעמנו והעדפותינו לעונות מסוימות? אם אתם נוטים להיכנס לדיכאון במהלך חודשי החורף, בררו אם מזל הכוכבים שלכם מושפע מרגישות זו לקור ולאפור.

אריה: מלך השמש בחיפוש אחר חום

אין פלא שילידי מזל אריה, הנשלטים על ידי השמש, הם הראשונים שרוצים להתרחק מהאקלים החורפי. הצורך באור ובחום הוא לעתים קרובות חזק אצל אנשים נלהבים ודינמיים אלה. ואכן, עם אופיים השמשי והיוצא, קשה להם לשמור על רמות האנרגיה הרגילות שלהם בימי החורף החשוכים.

טבע חברתי שנפגע על ידי הקור

בני מזל אריה אוהבים לזרוח בחברה ולהראות נדיבות ליקיריהם. אבל כשהטמפרטורות יורדות, הדחף לצאת ולהתרועע הופך נדיר יותר. זה יכול להשפיע על המורל של סימן זה שאוהב להיות מוקף וליהנות.

צורך מתמיד במוטיבציה

מזל אריה הוא מזל שאפתן ויצירתי עם רצון חזק. עם זאת, האנרגיה החיונית המאפיינת אותם עלולה להתערער במהלך החורף. לאחר מכן יהיה עליהם למצוא דרכים להניע את עצמם מחדש ולהתחבר מחדש לזוהר השמש כדי להמשיך בדרך להצלחה.

מזל תאומים: מוחות חדים בחיפוש אחר גיוון

ילידי מזל תאומים רגישים מאוד לסביבתם ואוהבים מגוון. לכן החורף יכול להיות מונוטוני ומדכא עבור אותם מוחות היפראקטיביים הזקוקים לגירוי מתמיד. ערבי חורף ארוכים, חוסר אור ומזג אוויר קר יכולים לעצבן במהירות את בני הזוג ג’מיניס ולהשפיע על מצב רוחם.

רצונות תכופים להתרחק מכל זה

בני מזל תאומים מטבעם סקרנים ואוהבים לטייל כדי לגלות אופקים חדשים. הגעתו של החורף יכולה אפוא לעורר בהם תשוקה שאין לעמוד בפניה לברוח ליעדים שטופי שמש או פשוט אקזוטיים יותר מחיי היומיום שלהם.

באותו נושא :  בחירה עדינה מחכה למזל האסטרולוגי הזה מעכשיו ועד סוף פברואר.

מחפש סימנים של חיבה

בעוד בני מזל תאומים אוהבים במיוחד חברויות וחילופי דברים אינטלקטואליים, הם יכולים גם להיות רגישים לחוסר חיבה בתקופות של קור קיצוני. חיבוקים ורגעים חמים עם יקיריהם יכולים לעזור להם לעבור את העונה הזו בשלווה רבה יותר.

מזל קשת: הרפתקן בחיפוש אחר גילוי

ילידי מזל קשת הם אידיאליסטים שצריכים להרגיש חופשיים ולחוות חוויות חדשות. החורף יכול להיות זמן של ריתוק וקדרות עבורם, המונע מהם ליהנות באופן מלא מטבעם הספונטני והחקרני. שלג וקור יכולים לערער את האופטימיות האגדית של מזל קשת.

חוסר סבלנות גובר לחוסר פעולה

עם אופי דינמי ויוזם, בני מזל קשת אוהבים להיות כל הזמן בתנועה ולדחוף את הגבולות שלהם. ימי החורף הארוכים, שבהם הזדמנויות לטיולים והרפתקאות מצטמצמות לעיתים, עלולים ליצור בהם חוסר סבלנות ותסכול מציפים.

אמנות התכנון להתמודד עם מלנכוליה חורפית

כדי לתקן את המלנכוליה שלהם, חיוני עבור בני מזל קשת למצוא דרכים לעורר את הרצון שלהם לברוח וללמוד. תכנון טיול או טבילה בתרבות של מדינה רחוקה יכולים להיות אפשרויות נהדרות להילחם בהשפעות המזיקות של החורף על המורל שלהם.

כמה פתרונות להתמודדות טובה יותר עם החורף

אם אתה מושפע מרגישות החורף הזה, זה עשוי להיות שימושי לאמץ כמה אסטרטגיות כדי להתמודד טוב יותר עם תקופה זו. הנה כמה רעיונות:

  • לטובת טיפול באור כדי לפצות על חוסר אור
  • המשיכו להתאמן באופן קבוע למרות הקור
  • לשמור על רמה טובה של חיי חברה ולבלות עם בני משפחה וחברים
  • לטובת מזונות נוחות וויטמינים כדי לשמור על אנרגיה ומצב רוח
  • תכנון חופשה שטופת שמש או הכנת פרויקטים מרגשים לקראת בוא האביב

לכן, גם אם מזל הכוכבים שלכם גורם לכם להיות רגישים יותר להשפעות מדכאות של החורף, אפשר בהחלט למצוא פתרונות כדי לנטרל את תחושת האפרוריות והמלנכוליה.

באותו נושא :  חדשות חיוביות בדרך לכמה סימנים מה-23 במרץ
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.