אפל מפתיעה עם הפרסומת האחרונה שלה לאייפד פרו

כשטכנולוגיה פוגשת מחלוקת, היא ניצתת. לאחרונה, הפרסום של אפל לחדש שלה אייפד פרו עורר גל הלם אמיתי. עם תמונות בולטות של חפצים מרוסקים, זה התכוון לעשות רושם אבל בסופו של דבר מזעזע, כולל כאן את התגובות הזועמות של אוהדי המותג ואישים כמו השחקן יו גרנט. לנוכח הסערה התקשורתית, החברה המפורסמת מקופרטינו נאלצה להתנצל במהירות. אירוע זה מדגיש את כוחה של פרסומת ואת הסיכונים הכרוכים בה, לא משנה עד כמה המוצר עשוי להיות חדשני.

תיאור פרסומת iPad Pro ותגובת המעריצים

אפל הציגה לאחרונה את החדש שלה אייפד פרו באמצעות פרסומת בולטת בלשון המעטה. הוא הציג סדרה של חפצים שהיו נתונים לכוח לחץ עז עד שנמחצו. למרות שגישה אמנותית זו נועדה להדגים את כוחו של המכשיר, היא עוררה גל של זעם בקרב צרכנים רבים. ברשתות החברתיות, המעריצים מיהרו להביע את מורת רוחם ממה שהם ראו כתמונות מטרידות ולא הולמות.

הביקורת של יו גרנט והמחלוקת

המחלוקת גדלה כאשר השחקן יו גרנטידוע בתפקידיו האיקוניים על המסך הגדול, מתח ביקורת פומבית על הפרסום., חוסר הסכמתו עם החלטתה של אפל להשתמש בייצוג חזותי כזה שפך את הדלק למדורת המחלוקת המתהווה ממילא, והציב את החברה בעמדה עדינה מול דעת הקהל ותומכיה.

התנצלות אפל ותגובת מנהל השיווק

מודעת להשפעה השלילית שנוצרה, אפל מיהרה להתנצל על הפרסום השנוי במחלוקת של האייפד פרו החדש. גם מנהל השיווק של החברה התבטא והבטיח כי הכוונה מאחורי הקמפיין הייתה יצירתית בלבד וכי לא נגרם כל נזק. הצהרה זו נועדה להפיג את המתחים ולהשיב את האמון המעורער של לקוחותיה.

באותו נושא :  יצירת שגרת בוקר ליום מוצלח, טיפים מהמקצוענים

תיאור של iPad Pro עצמו

בתוך הסערה הזו, חשוב לא לשכוח את המטרה העיקרית של הפרסומת – האייפד פרו החדש עצמו. בעוד הפרטים הטכניים והחידושים של הטאבלט העיבו על המחלוקת, הם נותרו מרשימים. לקוראים המעוניינים בניתוח מעמיק יותר של המכשיראנו מזמינים אתכם לעיין במאמר המעמיק שלנו הבוחן את כל התכונות והפונקציונליות שלו.,

השפעת המחלוקת על המותג

המקרה מעיד על החשיבות המכרעת של אחריות חברתית תאגידית בתקשורת השיווקית שלהם. למרות שכוונותיה של אפל היו מכוונות לחדשנות, השפעת הפרסומת שימשה לקח למותג, והמחישה כי חיוני לשקול כל אלמנט בקמפיין פרסומי באיזון הקהל הכולל, שהוא קשוב ומגיב יותר ויותר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.