אסטרולוגים חוזים חג מולד אוהב תחת הירח המלא עבור שני מזלות מסוימים.

תקופת החגים היא זמן נהדר להתקרב ליקיריהם ולבלות עם המשפחה. אבל עבור חלק מהילידים, חג המולד הזה יצוין על ידי אווירה אהובה יוצאת דופן הודות לצמידות האסטרלית המסוימת שתתרחש ב -24 בדצמבר: ירח מלא בשמיים זרועי כוכבים. אסטרולוגים מספרים לנו מי מושפע מהאווירה הרומנטית הזו וכיצד הם יכולים ליהנות ממנה.

מזלות שנגעו באהבה השנה

השנה, שני מזלות אסטרולוגיים יושפעו במיוחד מהשפעתו המיטיבה של הירח המלא: ילידי סרטן וילידי גדי. תחת הזוהר הרך והזוהר של הירח, אנשים אלה יהיו מוקפים באנרגיה חיובית למפגשים סנטימנטליים ולמפגשים רומנטיים. מערכות היחסים הרומנטיות שלהם, בין אם חדשות או מבוססות כבר, יחוו התעצמות ניכרת בתקופה זו.

סרטן ומלאות הירח המלא

ילידי המזל האסטרולוגי של סרטן, הנשלט על ידי הירח, ירגישו באופן מלא את התנודות המועילות של כוכב זה במהלך הירח המלא ב -24 בדצמבר. הרגישות והאינטואיציה הטבעיות שלהם יודגשו, מה שהופך אותם פתוחים יותר לרגשות ולצרכים של האנשים סביבם. זהו זמן מצוין עבור מזל סרטן ליצור או לחזק קשרים רומנטיים, על ידי הקשבה והזדהות. ילידי סרטן גם נוטים להיות יותר חיבה ורומנטיים מהרגיל, ובכך לטפח את מערכות היחסים הרומנטיות שלהם.

מזל גדי והשלווה שמביא איתו הירח

בני מזל גדי, לעומת זאת, יחוו השפעה מסוימת של הירח המלא במהלך תקופת החגים הזו. המעשיות שלהם והצורך שלהם בביטחון יתמתנו על ידי האנרגיה הרכה והעוטפת של הירח, ותעודד אותם לפתוח את ליבם ולהביע את רגשותיהם. תקופה זו תהיה אפוא אידיאלית עבור ילידי מזל גדי המחפשים לחיות סיפור אהבה כנה ועמוק. הם יוכלו להתמכר לרומנטיקה ולחשוף יותר מהצד הרגיש שלהם.

טיפים כיצד להפיק את המרב מהמצב הרומנטי הזה

בין הטיפים הרבים שאסטרולוגים נותנים כדי לנצל את התקופה החיובית הזו לאהבה, הנה כמה ספציפיים לשני הסימנים הנוגעים בדבר:

  • קחו זמן לעצמכם: בילוי זמן לבד מאפשר לך להבין את עצמך טוב יותר ולהיות קשוב יותר הרצונות שלך ואת הרגשות. עבור בני מזל סרטן ומזל גדי, זה יהיה חיוני כדי להיות מוכנים לקבל בברכה את הוויברציות החיוביות שנשלחו על ידי הירח המלא.
  • הקף את עצמך באנשים אכפתיים: יחסים חברתיים הם בעלי חשיבות עליונה בחיינו וחשוב ששני המזלות האסטרולוגיים הללו יהיו מוקפים באנשים שמאחלים להם טוב. אז הקיפו את עצמכם באנשים אוהבים ומבינים, כך שתוכלו להפיק תועלת מלאה מההשפעות של תקופה רומנטית זו.
  • קחו את הזמן להעמיק את מערכות היחסים הרומנטיות שלכם: תקופה זו תורמת מאוד לחילופים ולתקשורת. אל תהססו לקחת את הזמן לדבר עם בן הזוג שלכם או עם האדם שאתם נמשכים אליו, כדי להכיר טוב יותר את השאיפות והערכים שלו.
  • הביעו את רגשותיכם: אהבה היא רגש עוצמתי שלפעמים צריך לבוא לידי ביטוי ברור כדי להיתפס. גם עבור בני מזל סרטן וגם עבור בני מזל גדי, זה יהיה זמן אידיאלי להכריז על אהבתכם או פשוט להראות את הקשר שלכם למישהו יקר לכם.
באותו נושא :  מזל רע פוקד את מזל המים הזה בפברואר

על ידי ביצוע טיפים אלה, ילידי מזל סרטן וגדי יהיו מוכנים באופן מושלם לחוות באופן מלא את העוצמה והקסם של תקופת סוף השנה הזו תחת סימן האהבה. נצלו את ההזדמנות לחזק את הקשרים הרומנטיים הקיימים שלכם או ליצור קשרים רומנטיים חדשים.

הירח המלא של חג המולד, תופעה נדירה וסמלית

יש לציין כי הירח המלא בתקופת חג המולד הוא אירוע נדיר למדי, המתרחש רק כל 19 שנים בממוצע. הפעם האחרונה שצירוף כזה התרחש הייתה בשנת 2000, והפעם הבאה תהיה בשנת 2034.

השנה, אם כן, יש חשיבות מיוחדת לילידי מזל סרטן וגדי, כמו גם לאוהבי האסטרולוגיה והתופעות השמימיות בכלל. באופן סמלי, הירח קשור לרגשות, אינטואיציה ונשיות. נוכחותו זרחה באור בהירניתן לראות את נוכחות השמים בשמי הלילה כמתנה מהקוסמוס עבור שני המזלות האסטרולוגיים הללו. חג מולד שהוצב תחת הנושא של אהבה ויחסים סנטימנטליים עבור הילידים הנוגעים בדבר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.