אסטרולוגיית קיץ ולהבות תשוקה, 3 מזלות ירטוטו מאהבה בסוף השבוע הקרוב

כאשר ערבי הקיץ מגלים את החמימות העדינה שלהם, חלק מהמזלות ירגישו גל של תשוקה. טלה, אריה וקשת, תתכוננו לחוות סוף שבוע תוסס של אהבה ומפגשים מרגשים בהשפעת הכוכבים!

מזל טלה אימפולסיבי ומפתה

בבלט השמימי, רם מתכונן לזרוח באור בהיר על שובל הפיתוי. בסוף השבוע הזה, סימן האש הזה, נשלט על ידי הפוגניות של מרץעשוי לגרום ללב מעריציו לפעום לקצב המטורף של תשוקותיו., הכוכבים נותנים לו דחף רומנטי יוצא דופן, מה שהופך את הימים האלה לזמן טוב לקחת יוזמות נועזות באהבה. בין אם זו הצהרה ספונטנית או הזמנה לדייט בלתי צפוי, אופיו של טלה יהפוך אותו לשחקן מפתח בתשוקות הקיץ. תעוזה תהיה הנכס הטוב ביותר שלו, ועם ההיערכות החיובית של מאדים, האנרגיה של מזל טלה תעלה על גדותיה, ותדחוף אותו לחיות רגעים אינטנסיביים שיכולים בהחלט להוביל לסיפורים יפים.

ההשפעה החזקה של מאדים תעורר גם את ביטחון עצמי של מזל טלה, מה שהופך אותו נוטה יותר להביע את רגשותיו. תקופה זו אידיאלית עבור סימן זה לצאת לכיבוש האהבה בהתלהבות, מבלי להסס לצאת מאזור הנוחות שלו. הכוכבים מעבירים לו מסר ברור: הגיע הזמן לזרוח, למשוך ולרתק. בני מזל טלה הרווקים יוכלו לנצל את ההזדמנות לפגוש נשמות חדשות, בעוד שאלו שכבר נמצאים במערכת יחסים יחזקו את הקשר ביניהם באמצעות תשוקה שניצתה מחדש. בסוף השבוע הזה, מזל טלה יגלם באופן מושלם את דמותו של המפתה הנערץ, האימפולסיבי והמנצח בחיפושו אחר אהבה.

מזל אריה מקרין קסם מגנטי

הסמל אריהכשהשמש היא אדונה ובעל בריתה, נכנסת למחזור שבו קסם והאלגנטיות הטבעית שלו תוכפל פי עשרה. בקיץ הקורן הזה, סוף השבוע מבטיח להיות הבמה המוארת באופן מושלם עבור ליאו כדי להדגים את מלוא המגנטיות שלו. זהו זמן אידיאלי לזרוח חברתית ולמשוך תשומת לב, הן בביטחון העצמי שלו והן ברהיטות שלו. הכוכבים מדגישים היבטים פלנטריים מועילים שיגבירו את יכולתו של ליאו לשפר את עצמו ולפתות עם ההילה הנוצצת שלו

באותו נושא :  4 המזלות האלה מחכים לחדשות טובות אחרי ה-26 ביוני

באהבה, התכונות המוחמרות האלה בטוח יציתו לבבות. בין אם ליאו מחפש מפגש מלא תשוקה או אישור מסנוור של רגשות בתוך הזוג שלו, הכוכבים הם לטובתו. השפעתה החיובית של השמש מחזקת את רצונוביטוי של אהבה ומעודד השתפכות שמחה של נדיבות וחיבה. על ידי הפגנת נדיבות מרהיבה, האופיינית לאופיו, יוכל ליאו ליהנות באופן מלא מסוף השבוע הלוהט הזה. חילופי הדברים עם יקיריהם ייצבעו בחום תקשורתי שיכול להוביל לרגעים של עוצמה רגשית גדולה ושותפות עמוקה.

מפגשים מרגשים למזל קשת

הסימן השלישי באור הזרקורים של סוף השבוע הזה עשיר באהבה הוא לא אחר מאשר קשתמועדף על ידי נוכחותו הנדיבה של צדקכוכב הלכת השולט בו., ידועה בזכות שלה רוח של הרפתקה והאופטימיות הבלתי מעורערת שלו, מזל קשת יקבל מהכוכבים הזדמנות ליצור קשרים מופלאים כפי שהם בלתי צפויים. מזל להיות בצד שלו, יהיו לו כל הסיבות לשמוח ברגעים הנעימים שמגיעים בחיי האהבה שלו.

נוכחותו של יופיטר, שם נרדף לאופקים גדולים והתרחבות, עשויה להעיד על מפגשים מרגשים ומעשירים באופק. בני מזל קשת נקראים להיפתח לחוויות חדשות ולתת לאופי החברותי שלהם לפתוח את הדלתות אל הלא נודע. עבור רווקים, זה האות לשלוח הזמנות עכשיו, ואילו עבור אלה שכבר מקושרים, הגיע הזמן לחקור טריטוריות חדשות עם בן או בת הזוג שלהם. האנרגיה העליזה של מזל קשת בשילוב עם תנודות המזל של יופיטר מבטיחות אינטראקציות מרעננות ורגשות משותפים שיכולים לסמן את הימים הללו ולהעביר מיד את מזל קשת על ענן קטן של אופוריה ואושר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.