אסטרולוגיה סינית, איך מולד הירח הבא ישפיע עליכם בהתאם למזל שלכם?

באסטרולוגיה הסינית, מולד הירח הוא רגע מפתח אשר מסמן את תחילתו של מחזור ירח חדש. על פי לוח השנה הסוליטר, תקופה זו חופפת לעתים קרובות לתאריך ראש השנה הסיני ויכולה להיות לה השפעה רבה על חיי היומיום שלנו. במאמר זה נחקור כיצד הירח החדש הבא ישפיע על המזלות השונים.

כיצד הירח החדש משפיע על חיי האהבה שלנו?

תופעה אסטרלית זו קשורה לעיתים קרובות להתחדשות רגשית, מודעות או שינויים במערכות היחסים שלנו. הירח השחור לילית, הידוע גם בשם הירח השחור העל, ממלא תפקיד חשוב בתהליך זה. בגלל שהיא נמצאת במצב שמגביר רגשות, היא יכולה לגרום לכמה שיותרעוצמה מאשר מתח בחיי האהבה שלנו.

שור: ההנאה וההרמוניה חזרו

עבור ילידי מזל שור, הירח החדש הזה מבשר על התחלות חדשות בחיי האהבה שלהם. הם יחוו תקופה הרמונית וחושנית יותר שתקדם תקשורת והגשמה.

גל עקרב: תשוקה וטרנספורמציה

אנשים שנולדו במזל עקרב יחוו תקופה אינטנסיבית של תשוקה הודות למולד הירח הזה. זה יהיה אפשרי עבורם להתחיל מערכות יחסים אינטנסיביות ועמוקות, אשר עשויות להיות כרוכות בתמורות משמעותיות בחייהם האישיים.

השפעת הירח החדש הבא על מזלות בעלי החיים הסיניים

נמר מים: מרגיע וצלול

במהלך מולד הירח הזה, הילידים של נמר המים יחוו תחייה של שלווה ובהירות של הנפש. זה יביא לניהול טוב יותר של מתח ורגשות, אשר יקל עליהם לקבל החלטות ולהתמודד עם אתגרים חדשים עם יותר ביטחון.

שור מתכת: נחישות ושאפתנות

עבור שוורי המתכת, הירח החדש הזה יחזק את נחישות ואמביציה. תהיה להם הזדמנות להביא את הפרויקטים שלהם לחיים ולהרחיב את שדה הפעולה שלהם, תוך הדגשת החוש המעשי שלהם ואת יכולתם לנהל מצבים מורכבים.

תפקידו של הירח המלא בחיי היומיום שלנו

הירח המלא מתנגד למולד הירח ומסמן את שיאו של מחזור. זה שם נרדף לשיא, שיא והגשמה. בדומה למולד הירח, גם לירח המלא יש השפעה על הרגשות והרגשות שלנו. זה יכול לגרום לסערה פנימית, אבל זה יכול גם לחזק את כוח האינטואיציה שלנו ולאפשר לנו להשיג טוב יותר את המטרות שלנו.

באותו נושא :  הירח הכחול הוא להיום! איזו השפעה ישירה על הדמות שלך? אסטרולוגיה עונה לכם!

הורוסקופ יומי

על ידי מעקב אחר ההורוסקופ היומי שלך, תוכל לקחת בחשבון את השפעות אסטרליות על חייך האישיים והמקצועייםצפה אירועים עתידיים והתאם את פעולותיך והחלטותיך בהתאם., זה נכון במיוחד בתקופות של ירח חדש וירח מלא.

הורוסקופ חודשי ושנתי

כדי לקבל מבט הוליסטי יותר על ההשפעה של מחזורי הירח על חייכם, חשוב לבדוק את ההורוסקופ החודשי והשנתי שלכם באופן קבוע. המחזוריות של הורוסקופים אלה מציעה את האפשרות שלהבנת טרנספורמציות משמעותיות זה יכול להתרחש בתחומים שונים של קיומכם, ולפעול בהתאם.

בחנו את האנרגיות הסובבות באמצעות לוח השנה הירחי

לוח השנה הירחי הוא כלי רב ערך להבנת הקשר בין מחזורי הירח והשפעתם על חיי היומיום שלנו. בפרט, זה מאפשר לך לעקוב אחר תנודות רגשיות הקשורות ירחים חדשים ומלאים. על ידי לימוד לוח שנה זה, תוכל להרגיש את רטטים ואנרגיות הסובבותעל מנת לבחור בתבונה את הרגעים הנכונים עבור כך וכך בהתאם להשפעתם המיועדת.,

בני דור המילניום והקשר שלהם לאסטרולוגיה

בני דור המילניום, הרגישים להשפעות הסביבה על רווחתם, מייחסים חשיבות גוברת לאסטרולוגיה כדי להבין טוב יותר את רגשותיהם ולנהל את חיי היומיום שלהם. ה פלטפורמות הורוסקופ מקוונותוכן סדרות וסרטים תיעודיים בנושאים אלה המשודרים בפלטפורמות.,נטפליקס, כמו נטפליקס, היא עדות למגמה הזו.

ללמוד מהירח החדש בגלגל המזלות הסיני

לסיכום, התחשבות במחזורי הירח באסטרולוגיה הסינית מציעה שדה התבוננות עשיר ומסקרן להבנה טובה יותר של חיי היומיום שלנו. הירח החדש והירח המלא הם כולם אבני דרך חשובות שיכולות לעזור לנו לנווט בין השינויים, האתגרים וההזדמנויות שיצוצו במהלך חיינו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.