אמוג’י חדש מופיע בוואטסאפ

כאשר חדשנות דיגיטלית פוגשת את המהירות של פורמולה 1, זהו עדכון שלא נראה מעולם בעולם האימוג’ים. ואכן, ב-30 באפריל 2024, וואטסאפ חושפת את שיתוף הפעולה החדש שלה עם מרצדס AMG פטרונס על ידי עדכון האימוג’י האיקוני של מכונית המירוץ שלה. כמו מכונית מרוץ ראוותנית בשחור, כסף וירוק פטרונס, האימוג’י החדש הושק כדי לחגוג את עלייתה המטאורית של אפליקציית המסרים בארה”ב, שוק שבו וואטסאפ חוותה צמיחה יוצאת דופן למרות התחרות העזה.

העברת הילוכים לאמוג’י של WhatsApp

משתמשים של וואטסאפ לאחרונה קיבלה את פניהם הפתעה גדולה: האימוג’י של מכונית המירוץ זכה למתיחת פנים. בזכות שותפות נבונה עם מרצדסאפליקציית המסרים הציגה עדכון הכולל מכונית בשחור, כסף וירוק פטרונס, בניגוד מוחלט לגרסה הכחולה הישנה יותר עם הספרה 3. עדכון זה משקף לא רק את ההתקדמות הטכנולוגית אלא גם את התפתחות שיתופי הפעולה בין תעשיות.

שותפות מצערת מלאה עם מרצדס

פורמולה 1 אימוג'י WhatsApp

מאחורי העדכון של האימוג’י הזה, יש שיתוף פעולה חשוב בין וואטסאפ וה- פורמולה 1 מרצדס AMG פטרונס. שותפות אסטרטגית זו מסמלת מיזוג בין תקשורת מיידית לעולם היוקרתי של הספורט המוטורי. האימוג’י החדש, הכולל את הצבעים האיקוניים של הצוות, משקף שאיפה משותפת לביצועים ולחדשנות.

עלייתה של הוואטסאפ האמריקאית מסמלת

חוגגים את הצלחתה הגוברת בארה”ב, שם אימוץ המשתמשים בארה”ב נמצא כעת בשיעור דו-ספרתי, וואטסאפ מסמל לעצמו את התרחבותו. ואכן, ההצלחה של אפליקציית ההודעות ל ארצות הברית הוא יוצא דופן, בהתחשב בפופולריות המתמשכת של שירותים כגון iMessage ו פייסבוק מסנג’ר. האימוג’י של מכונית המירוץ של מרצדס מסמן את השטח החדש שנכבש.

אימוג’ים חדשים, בקשות חדשות

בנוסף לאימוג’י המחודש, נוספו לפלטפורמה שישה סמלים גרפיים קטנים חדשים, המדגימים את רצונה של וואטסאפ לעמוד בצורה הטובה ביותר בציפיות המשתמשים שלה. בין החידוש הזה לבין הדרישות הגוברות להכנסת אימוג’י ביטקויןנראה כי WhatsApp מוכנה לעמוד בקצב ולהעשיר ללא הרף את השפה החזותית שלה כדי לשקף את המגמות הנוכחיות בעולם הדיגיטלי והפיננסי.,

באותו נושא :  טכניקת 3-2-1 לשיפור מערכות היחסים שלכם ולמניעת קונפליקטים תוך שש דקות בלבד
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.