אלה 3 מזלות סיניים יהיה בוגד, להיזהר לפני השבוע האחרון של מאי

לקראת סוף מאי, כמה מזלות סיניים צריכים להיות ערניים במיוחד. הכוכבים מרמזים על תקופה שתורמת לפערים רגשיים. מאמר זה שופך אור על האיתותים שיש להיזהר מהם ומציע טיפים כיצד להישאר בדרך לנאמנות.

ההקשר האסטרלי בסוף מאי

זו תקופה מורכבת לפנינו, כאשר סוף מאי מתקרב ב לוח השנה הירחי הסיני. תצורות אסטרליות יכולות לפעמים להיתפס כרוחות שדוחפות אנשים מסוימים לנתיבים בלתי צפויים, כולל באהבה. זה המקרה עבור שלושה סימנים שעלולים להרגיש פגיעים במיוחד לקריאה לשינוי או לרומנים מחוץ לנישואים. זוהי צמידות זמנית אך אינטנסיבית, המושפעת מתנועות פלנטריות המחריפות את התשוקה לחידוש ולחופש רגשי.

למי שחושש להיכנע לפיתוי, רצוי טיפוח מיינדפולנס ועיסוק בפעילויות הבונות יציבות אישית ורומנטית. מדיטציה או תרגול קבוע של רגעים של שיתוף עם בן הזוג שלך יכול לעזור לשמור על איזון ולשמור מפני האנרגיות המפריעות של הרגע.

הסימן הראשון שיש לשים לב אליו

יליד הסימן של דרקוןידוע בכריזמה ובהילה המגנטית שלו, ועשוי להיות הראשון שיושפע מתקופה סוערת זו., התכונות הטבעיות שלהם כמנהיגים ומפתים יכולות להפוך לחיפוש קדחתני אחר אימות וריגוש מחוץ למערכת היחסים הנוכחית שלהם, אם הם אינם מודעים לחלוטין למעשיהם. חיוני שהדרקונים יחשבו על ההשפעה ארוכת הטווח של החלטותיהם ועל הערך שהם מייחסים לנאמנות.

ייצוב רגשי עבור ילידים אלה דורש דיאלוגים בונים וכנים עם בן זוגם. כדאי גם להתמקד בפרויקטים משותפים שיכולים לחזק את המחויבות שלהם זה לזה ולהסיט את הצורך שלהם בהרפתקה למשהו פרודוקטיבי ומתגמל יותר.

הסימנים השניים באור הזרקורים

ואז הגיע תורו של הסימן של חזיר להיות קשובים לדינמיקות אסטרליות אלה. ילידי החזירים, הנוטים באופן טבעי לנוחות ולהנאה מהנאות החיים, עשויים למצוא את הקשר שלהם לרווחה מעט מעורער מדי בתקופה זו. זה יכול לעודד אותם לחפש סיפוק במקום אחר אם מצבם הנוכחי אינו עונה על כל הציפיות שלהם.

באותו נושא :  הוכרזה הצלחה למזל אסטרולוגי בשבוע שבין 11 ל-17 במרץ

לכן חיוני שהחזירים יתקשרו בפתיחות על צרכיהם מבלי להיכנע לדחפים. עבודה לחיזוק הקשר הרגשי עם החצי השני שלהם תאפשר להם להתגבר על חיכוכים זמניים. כמה מאמצים מצפוניים ב חיזוק הקשר יכול להדוף בגידה.

הסימן השלישי נוגע

לבסוף, הסימן של כלב צריך גם להיות ערניים. נאמנים ומסורים מטבעם, ילידי מזל זה עשויים לחוש מבולבלים על ידי סערה פנימית יוצאת דופן הגורמת להם לרצות את הלא נודע. תקופה זו מדגישה את הצורך שלהם בחיבה, ואם הם מרגישים נטושים, הם עשויים לחפש נחמה מחוץ למערכת היחסים הרגילה שלהם.

הכלב חייב להתמקד ב איכות התקשורת במערכת היחסים שלו כדי למנוע אי הבנות וטינה. יצירת מרחב לביטוי רגשות וצרכים בהתאמה יכולה לשמש משקל נגד למגמות התנודתיות של התקופה. כלבים נאמנים ימצאו בדיאלוג הדדי ובהבנה, את המפתחות להישאר במסלול של יושרה אהובה.

טיפים כלליים לניווט בתקופה רגישה זו

הכוכבים לא קובעים את הפעולות שלנו, אבל הם יכולים להדגיש מגמות ואנרגיות לצפייה. לנוכח רוחות הבגידה הפוטנציאליות, כל הסימנים, ובמיוחד שלושת הנזכרים, מרוויחים מפנייה ל תקשורת שקופה והבנה עם בן הזוג. זוהי גם הזדמנות לחקור לעומק את הקשר שלהם למחויבות ונאמנות.

תרגיל השתקפות אישית יכולה להיות דרך מצוינת לתעל מחשבות ורגשות בצורה בונה. בין אם באמצעות פעילויות יצירתיות או דיונים מעמיקים על שאיפות וחלומות כזוג, תרגולים אלה יכולים לחזק את היסודות של אהבה כנה המתנגדת לגחמות של תצורות אסטרליות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.