אלה טיפים שימושיים מאוד קיצורי דרך שאתה לא יודע על Telegram

אה, טלגרם! אפליקציית הודעות מיידיות זו מוערכת בזכות המהירות והאבטחה שלה. אם אתה בין מיליוני המשתמשים היומיים, אולי תופתע לגלות שיש שפע של קיצורי מקשים וטריקים לעכבר שיכולים לחולל מהפכה בדרך שבה אתה משוחח. כן, מעבר לצ’אטים מוצפנים ומדבקות מצחיקות, טלגרם מלאה בטריקים קטנים לשיפור הפרודוקטיביות שלכם. אז, התכוננו לנווט בצ’אטים שלכם בקלות חסרת תקדים הודות למידע החשוב שאנחנו הולכים לחלוק איתכם!

קיצורי המקשים ההכרחיים של טלגרם

משתמשי טלגרם מנוסים יודעים זאת: שליטה בקיצורי מקשים הוא המפתח לניווט דרך היישום במהירות ודיוק שאין שני להם. לדוגמה, האם ידעת זאת על-ידי לחיצה על Ctrl+Nהאם אתה יכול להתחיל שיחה חדשה באופן מיידי?, כמו כן, אם אתם נמצאים בדיון צפוף ורוצים להגיב להודעה ספציפית, Ctrl+R יאפשר לך לעשות זאת מבלי לבזבז שנייה. קיצורי דרך אלה, ורבים אחרים, נועדו להעביר אותך דרך חתולים וה- הודעות כמו מקצוען.

הגדל את הפרודוקטיביות שלך בטלגרם

ניווט בטלגרם עם העכבר נוח, אבל קיצורי המקשים לוקחים אותו לשלב הבא. השימוש באלה צירופי מקשים יכול להגדיל באופן משמעותי את הפרודוקטיביות. תארו לעצמכם כמה זמן אתה יכול לחסוך על ידי לא כל הזמן להזיז את היד בין המקלדת לעכבר. ניתן להקצות זמן נוסף זה לשיחות משמעותיות יותר או לסיום משימות חשובות אחרות. למי שמנהל מספר צ’אטים או משתמש בטלגרם בהקשר מקצועי, קיצורי דרך הופכים במהירות לחיוניים.

הרשימה האולטימטיבית של קיצורי מקלדת בטלגרם

טלגרם מציעה רשימת קיצורי הדרך המלאה המתעדכנים באופן שוטף וזמינים ב- מאגר GitHub של היישום. אתה יכול לעבור מבדיקה פשוטה של הודעות שלא נקראו עם Alt+Shift+למעלה/למטהמבט מהיר עם, Ctrl+פלמעבר לצ’אט פעיל באמצעות Alt+למעלה/למטה. שליטה בקיצורי דרך אלה תיקח את חוויית הטלגרם לאור חדש לגמרי.

באותו נושא :  5 תכונות אופי בגבר המפתה אישה

התוספת הקטנה: עצות לשימוש מיטבי בעכבר

ולמי שעדיין לא מוכן לוותר עכבראל דאגה, יש גם כמה בגידות בשבילך!, האם ידעת כי לחיצה עם גלגל העכבר על חתול פותח אותו בחלון חדש? או ששימוש בלחיצה ימנית יכול לחשוף תפריט הקשר עמוס בתכונות נוספות? שיטות אלה יכולות באופן משמעותי האץ את הגלישה שלך ולהפוך את השימוש בטלגרם לא רק למהיר יותר, אלא גם מהנה יותר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.