אילו מזלות אסטרולוגיים יושפעו הכי הרבה מהסופר-ירח הכחול ב-31 באוגוסט?

אירועים שמימיים תמיד ריתקו את האנושות, כאשר האסטרולוגיה ביקשה לפרש תופעות אלה כדי להבין טוב יותר את השפעתן על הנפש וההתנהגות שלנו. אחת מתופעות הירח המרתקות ביותר היא הסופר ירח הכחולירח מלא בעוצמה וקרבה מיוחדת המתרחש פעמיים בחודש קלנדרי., בעוד הירח הזה ייגע בכל אחד מאיתנו בדרך זו או אחרתחלק מהסימנים ירגישו את השפעתו בצורה בולטת יותר., בואו לגלות מה הם סימנים אלה.

1. סרטן:

בהיותו נשלט על ידי הירח עצמו, מזל סרטן ככל הנראה ירגיש את ההשפעות של סופר-ירח כחול זה בעוצמה רבה יותר מרוב המזלות האחרים. ילידי מזל זה עשויים למצוא את עצמם מוצפים ברגשות, לחוש נוסטלגיה מוגברת, או להיות אינטואיטיביים ואמפתיים יותר מהרגיל.

2. גדי:

גדי, בהיותו ההפך ממזל סרטן בגלגל המזלות, יושפע גם הוא עמוקות. הירח הכחול הזה יכול להפוך את טבעו היציב והפרגמטי בדרך כלל של מזל גדי על פיו, ולגרום לו לשקול מחדש היבטים בחייו ולחשוב מחדש על סדרי העדיפויות שלו.

3. דגים:

בני מזל דגים, הידועים באופיים הרגיש והאינטואיטיבי, יכלו לראות תכונות אלה מועצמות על ידי השפעת הסופר-ירח הכחול. חלומות עשויים להיות חיים יותר, ודחף חזק להתחבר ברמה עמוקה יותר עם אחרים עשוי להתעורר.

ירח כחול סופר אוגוסט 31, 2023

למה דווקא הסימנים האלה?

לכל מזל אסטרולוגי יש מאפיינים משלו, אלמנטים וכוכבי לכת דומיננטיים. הירח, כהשפעה גדולה על הרגשות והלא מודעים, מהדהד במיוחד עם מזלות מים כמו סרטן ודגים. מזל גדי, למרות היותו מזל אדמה, הוא ההפך המשלים ממזל סרטן, מה שהופך אותו גם לפתוח לאנרגיות הירח הללו.

כיצד ניתן לנווט בשלטים אלה בתקופה זו?

  1. הקשבה פנימית: לקיחת זמן למדיטציה או להתבוננות פנימית יכולה לעזור להבין ולתעל את הרגשות המתעוררים.
  2. הביעו את רגשותיכם: בין אם באמצעות אמנות, כתיבה או תקשורת, הבעה יכולה להציע פורקן בעל ערך.
  3. חקר הטבע: בילוי בחוץ, במיוחד ליד מים, יכול להציע תחושה של קרקוע ושלווה.
  4. הימנעו מהחלטות פזיזות: עם רגשות מוגברים פוטנציאליים, עדיף לחכות לפני קבלת החלטות משמעותיות.
באותו נושא :  מהם הסימנים האסטרולוגיים שחייבים לטפל בהם בסוף השבוע של 24-25 ביוני 2023?

למרות ש ירח העל הכחול של 31 באוגוסט יש השפעה על כל המזלות של גלגל המזלות, סרטן, גדי ודגים ירגיש את השפעותיו בצורה בולטת יותר. עם זאת, חשוב לזכור כי תקופות אלה של אינטנסיביות רגשית מציעות גם הזדמנויות לצמיחה, התבוננות פנימית ושינוי עמוק. אמצו את האנרגיה של הירח, ואתם עשויים למצוא את עצמכם יוצאים מתקופה זו עם הבנה עמוקה יותר של עצמכם ושל מקומכם ביקום.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.