איך רבע הירח הבא בדצמבר ינער את 3 המזלות האסטרולוגיים האלה?

החודש האחרון של השנה הוא תמיד מלא אירועים, אבל עבור אנשים מסוימים, רבע הירח הבא של דצמבר יגרום לתהפוכות בלתי צפויות בחייהם הסנטימנטליים, המקצועיים או האישיים. לתופעה שמימית זו תהיה השפעה ניכרת על הילידים של שלושה מזלות אסטרולוגיים בפרט. גלה כיצד מזלות אלה יושפעו מהשלב הירחי הזה.

שור: אהבה ועבודה יעמדו למבחן

עבור ילידי מזל שור, רובע הירח הזה יביא איתו אתגרים רבים. הסיבה לכך היא שזה יאלץ אותך לשקול מחדש את היחסים הרומנטיים שלך ואת המצב המקצועי שלך. עם כוכב הלכת ונוס בצמידות לשמש בתקופה זו, תרגישו משיכה סנטימנטלית חזקה, אשר עשויה בהחלט להיות הדדית. אבל היזהרו: אם אתם כבר במערכת יחסים מחייבת, זה עלול להוביל למתח או אפילו לפרידה.

תקופת מעבר והסתגלות לעבודה

מבחינה מקצועית, זו תהיה גם תקופה של שינוי ושאלות. רבעון הירח בדצמבר יעדיף הזדמנויות חדשות, וזה יהיה הזמן לקבל החלטות חשובות עבור הקריירה שלך. עם זאת, אל תמהרו בדברים: ייתכן שיהיה צורך לקחת צעד אחורה ולשקול את היתרונות והחסרונות לפני שאתם עושים את הצעד.

לסיכום, עבור מזל שור, סוף השנה הזה הוא זמן שבו אהבה ועבודה יהיו קשורות קשר הדוק, ורבע הירח הזה יהיה מכריע באופן שבו אתם ניגשים לשני תחומים אלה של חייכם.

סרטן: התעוררות רגשית

ילידי מזל סרטן רגישים מאוד לתנועות הירח, והיום הזה לא יהיה יוצא מן הכלל. רבע הירח הזה יבוא נערו את רגשותיכם ושבשו את דפוסי החשיבה הרגילים שלכם. הבנות חשובות עשויות להתרחש בתקופה זו, במיוחד בכל הנוגע לחברויות וליחסים המשפחתיים שלכם.

ספירת מלאי של חברויות ומשפחה

ייתכן שהגיע הזמן לבקר מחדש כמה חברויות או ליישב קונפליקטים מתמשכים עם יקיריהם. הכוכבים יניעו אתכם לקבל החלטות קיצוניות כדי לשים קץ למצבים מורכבים שהכבידו עליכם במשך זמן רב מדי.

באותו נושא :  קיץ, תקופה של שבר? הסימנים האסטרולוגיים האלה שמסכנים את הלב השבור בסוף יולי!

ילידי סרטן יצטרכו גם להיות ערניים לגבי מצבם הכלכלי במהלך רבעון הירח הזה. לרסן את דחף הקנייה שלך ולהתמקד בחיסכון כסף כדי למנוע הפתעות לא נעימות מאוחר יותר.

עקרב: צורך בחופש ואוטונומיה

עבור מזל עקרב, רבע הירח האחרון של 2021 יהיה שם נרדף לעצמאות ושינוי. תרגישו צורך דחוף להשתחרר מאילוצים שמכבידים עליך, בין אם בחייך האישיים ובין אם בחייך המקצועיים.

לקראת גישה חדשה לעבודה

אם אתה שכיר, תקופה זו יכולה להיות נקודת ההתחלה לשינוי גדול בקריירה שלך: קידום, הסבה מקצועית או אפילו הקמת חברה הן כל האפשרויות שיהיו זמינות לך בשלב הירח הזה. עקרבים יהיו נחושים לצאת מאזור הנוחות שלהם כדי לשגשג בעבודה שלהם ולמצוא את האיזון הרצוי בין עבודה לחיים.

חיפוש אחר חופש רגשי וכנות

גם בחיי האהבה שלכם אתם צפויים לחוות תהפוכות: פרידות, מרחק גיאוגרפי, מפגשים בלתי צפויים… רבע הירח בדצמבר יגרום לעקרבים לחפש כנות אמיתית במערכות היחסים הרומנטיות שלהם ולהתנתק מקשרים רעילים או חונקים.

לבסוף, ילידי מזל עקרב יצטרכו ללמוד להקשיב לאינטואיציה שלהם במהלך רבע הירח המסוים הזה. ההזדמנויות והנתיבים ללכת בהם עשויים להיות פחות ברורים מהרגיל, אבל האינסטינקטים שלכם ינחו אתכם לקראת ההחלטות הטובות ביותר שיש לקבל כדי לבנות עתיד שליו ומספק יותר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.