איך נפטרים מריחות רעים מנקזים?

ריחות רעים מצינורות הם לא רק לא נעימים, אלא גם יכולים להיות מסוכנים לבריאות שלך. לכן חשוב למצוא פתרון מהיר ויעיל למיגורם. במאמר זה, נציג סיבות אפשריות שונות של ריחות רעים ופתרונות כדי לתקן אותם.

הסיפון הסתום

המלכודת היא מתקן הממוקם מתחת לכיור ומחזיק כמות קטנה של מים, ומונע מהשפכים לזרום חזרה. כאשר מכשיר זה סתום בפסולת או בשאריות, המים כבר לא זורמים כראוי. אם אתם מתקשים לפתוח את הברגים ביד, השתמשו במפתח ברגים מתכוונן. לאחר הסרת המלכודת, הסירו שאריות שעלולות לסתום אותה. לפני שתחזירו אותו למקומו, ודאו שהאטם עדיין במצב טוב או החליפו אותו במידת הצורך.

צינורות סתומים

ברוב המקרים, ריחות רעים נובעים מהצטברות פסולת בצינורות. זה יכול להיות שאריות מזון, שיער, סבון, משחת שיניים או קצף גילוח. כל המוצרים האלה שהושלכו בצורה לא נכונה מקדמים את התפשטות החיידקים האנאירוביים המייצרים גזים מסריחים. במילים אחרות, אתה צריך לפתוח את סתימת הצינורות שלך. ניתן, למשל, להשתמש בחומרי ניקוי ניקוז מתאימים.

במקרה זה, פתח את סתימת הניקוז הסתומה באמצעות חמוס, מכשיר קטן המסיר באופן מכני קבקבים. אתה יכול גם לשכור איש מקצוע אם אתה מעדיף.

מיכל הספיגה אשם

אם בבית שלך יש מיכל ספיגה, אתה צריך לנקות את האוורור מיד, להתקין מסנן או לרוקן את המיכל, כמו הגזים המשתחררים מסוכנים לדיירי הבית. סיבה נוספת לריחות רעים המגיעים ממיכל ספיגה יכולה להיות אוורור לקוי של מיכל האיסוף. ללא קשר למוצאו, צרו קשר עם איש מקצוע כדי לבדוק ולתחזק את מיכל הספיגה של ביתכם.

מים חמים רותחים

אם לכיור המטבח שלכם יש ריח לא נעים, תוכלו להסיר סתימות שמנוניות על ידי שפיכה איטית של מים רותחים במורד הניקוז. ניתן גם לבדוק טכניקה זו על סיפון המקלחת. במקרה זה, לחמם מים בסיר ולאחר מכן לשפוך את המוצר הטבעי ישירות לתוך סיפון. יש לאפשר לחומר הפעיל לשבת כשעה לפני השטיפה במים נקיים.

באותו נושא :  6 אימוג'ים חדשים זמינים ב-WhatsApp. להלן המשמעויות שלהם

תמיסת סודה לשתייה, חומץ לבן ומלח דק

הנה תערובת אימתנית לפתיחת סתימות וחיטוי ניקוז:

  • קח מיכל ולשים 2 כפות של סודה לשתיה ו 2 כפות מלח דק בו.
  • לאחר מכן מוסיפים בהדרגה חומץ לבן תוך ערבוב היטב, עד לקבלת הדבק סמיך.
  • מניחים את התערובת בפתח הניקוז הסתום.
  • שימו לב לתגובה, זה מוכיח את האפקטיביות של הקוקטייל שלכם.

לאחר כ-30 דקות של המתנה, שטפו את הקו במים נקיים.

תחזוקת ביוב שוטפת

לאחר שסילקתם ריחות רעים, חשוב לתחזק את הניקוז באופן קבוע על ידי שימוש במוצרים לבקרת ריחות. אתה יכול לקנות אקונומיקה ריחנית או אקליפטוס או מנטול נגד ריח. חזור על יישום זה מדי שבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

לסיכום, ישנם מספר פתרונות להתגבר על ריחות רעים בצנרת שלכם. אל תהסס לנסות שיטות שונות כדי למצוא את אחד שעובד הכי טוב עבור המצב שלך. במידת הצורך, הזמינו איש מקצוע שיתקן את הבעיה אחת ולתמיד.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.