איך יושבים? הבחירה שלכם תחשוף את הטמפרמנט האמיתי שלכם

יציבה נתפסת לעתים קרובות כמראה שקטה של האישיות שלנו. המחוות והעמדות הלא מודעות שאנו נוקטים יכולות להיות אינדיקטורים רבי עוצמה למצב התודעה הפנימי שלנו. היום, אנו מציעים לכם מבחן פשוט כדי להבין טוב יותר מה האופן שבו אתם יושבים מגלה עליכם.

עמדה 1: ביטחון עצמי

אם אתה מזהה את עצמך ב איור מספר אחתיושב זקוף, רגליים משוכלות, זה יכול להצביע על אופי בטוח ואסוף., אתה מישהו שלא מפחד להראות את עצמך כפי שאתה והוא יכול להתמודד עם רוב המצבים בביטחון. האופן שבו אתה יושב מציין אישיות פתוחהמוכן לתקשר ולקיים אינטראקציה עם אחרים.,

עמדה 2: קסם טבעי

ה יציבה שנייהכאשר אדם יושב ברגליים משוכלות בגובה הברכיים, עשוי לרמוז על מזג., מסביר פנים ומרתק. עמדה זו מאומצת לעתים קרובות על ידי אנשים שיש להם תחושה טבעית של קסם ומשתמשים בנוכחותם הפיזית בדרכים עדינות כדי לבטא את אישיותם.

עמדה 3: נחישות

מי שמעדיף את עמדה שלישיתיושבים עם גב ישר ורגליים מקבילות, מראים לעתים קרובות סימנים של., נחישות ורצינות. היא יכולה לחשוף אדם שממוקד במטרות שלו וניגש לחיים עם כוונה ברורה ודחף להצליח.

עמדה 4: השתקפות פנימית

לבסוף, תנוחה רביעיתעם קשת קדימה וידיים על הברכיים, היא לעתים קרובות הבחירה של אלה הנוטים השתקפות והתבוננות פנימית. אם אתם מזדהים עם התנוחה הזו, סביר להניח שאתם אנשים שמעריכים את המחשבות הפנימיות שלכם ומעדיפים שיחות עמוקות על פני חילופי דברים שטחיים.

מרתק איך שפת הגוף שלנו יכולה לתת רמזים על הנפש שלנו. כמובן, חשוב לציין כי פרשנויות אלה אינן אמיתות מוחלטות, אלא מגמות שיכולות להשתנות בהתאם למצב או למצב הרוח. עם זאת, הם יכולים לשמש נקודת מוצא להתבוננות פנימית אישית או שיחה מעניינת.

באותו נושא :  איזה מין שותף אתה? גלה זאת באמצעות מבחן אישיות מבוסס שמש זה

ואתה, איזו עמדה אתה מעדיף? קחו רגע להתבונן איך אתם יושבים על בסיס יומי ומה זה עשוי לומר עליכם. אתה עשוי להיות מופתע לגלות כמה רחוק התבוננות פשוטה יכולה לקחת אותך בהבנת הטמפרמנט שלך.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.