איך הירח הכחול של ה-31 באוגוסט יפריע לדמות שלכם לעומק?

הירח, על מחזוריו ושלביו, מפעיל השפעה גדולה על כדור הארץ, ומשפיע לא רק על הגאות והשפל, אלא גם על התנהגות בעלי חיים ובני אדם. ה ירח כחול סופר, (תופעה נדירה יחסית שבה שני ירחים מלאים מתרחשים באותו חודש) מגביר השפעה זו. ההוא אוגוסט 31, 2023צפו שהירח הכחול הזה יזעזע מעט את הדמות הרגילה שלכם., אבל איך ולמה? בואו נסתכל על זה בפירוט.

השפעת הירח על נפשנו

במשך מאות שנים, בני אדם צפו ותיעדו דפוסי התנהגות שהושפעו ממחזורי הירח. מרגשות מוגברים ועד הפרעות שינהבאמצעות אינטואיציה מוגברת, ההשפעות הן רבות ומגוונות., עם סופר-ירח כחול, השפעות אלה מתעצמות, כלומר אפילו תכונות האופי המושרשות ביותר יכולות להיות מאותגרות.

אסטרולוגיית ירח כחול במיוחד

  1. אימפולסיביות אם אתה כבר טיפוס אימפולסיבי, אתה עלול למצוא תכונה זו מחמירה. חשבו פעמיים לפני שאתם פועלים או מדברים, כיוון שאתם עשויים להתחרט על כמה החלטות שהתקבלו תחת השפעת הירח הזה.
  2. רגשנותאנשים שהם בדרך כלל רגועים ואסופים עשויים להרגיש מוצפים על ידי רגשות בלתי צפויים.: זה הזמן לתרגל מיינדפולנס ולקבל בברכה את הרגשות האלה ללא שיפוטיות.
  3. מופנמות/מוחצנותמופנמים עשויים להרגיש צורך מוגבר להתרועע, בעוד מוחצנים עשויים לחפש רגעים של בדידות כדי לשקף ולטעון מחדש.
  4. נחישותאם אתם בדרך כלל אנשים נחושים וממוקדים, הסופר-ירח הכחול עשוי להפוך אתכם ליותר חלומניים ופחות מכווני אקשן. קחו הפסקה, תחלמו קצת, זה יכול לתת לכם השראה לעתיד.
  5. רגישותהיכולת שלכם להרגיש אנרגיות או אינטואיציות יכולה להיות מוגברת.: הקשיבו לאינטואיציה שלכם ורשמו את חלומותיכם או מחשבותיכם.

למה הפרעת האופי הזאת?

הירח קשור קשר הדוק לרגשות שלנו. הוא שולט בגאות ושפל, ומכיוון שגוף האדם מורכב בעיקר ממים, אין זה מפתיע שהוא משפיע גם על מצבי הרוח וההתנהגויות שלנו. לסופר-ירח הכחול, בהיותו קרוב יותר לכדור הארץ, יש השפעה כבידתית מוגברת, שמעצימה את השפעתו עלינו.

  1. מצפוןמודעות לכך שהירח יכול להשפיע על התנהגותכם היא הצעד הראשון להימנעות מתגובות של ברכיים או הבנת שינויים במצב הרוח.
  2. מדיטציהמדיטציה יכולה לעזור לך להישאר מקורקע ולהתבונן במחשבות וברגשות שלך מבלי להגיב באופן אימפולסיבי.:
  3. תקשורתאם אתה מרגיש מוצף, לדבר עם חבר או אדם אהוב.: שיתוף הרגשות שלך יכול לעזור לך להבין ולנהל אותם.
באותו נושא :  המזלות האסטרולוגיים הללו יקבלו הפתעה נעימה ב-13 בדצמבר 2023.

הסופר-ירח הכחול של 31 באוגוסט 2023 מבטיח להיות מחזה שמימי מרשים, אך השפעתו לא נעצרת ביופיו החזותי. על ידי הבנת האופן שבו זה עלול לשבש את האופי הרגיל שלך ואימוץ אסטרטגיות לניהול הפרעות אלה, אתה יכול לא רק לשרוד את התקופה הזו, אלא גם להפיק ממנה תועלת, ללמוד יותר על עצמך ולהתפתח בנתיב הצמיחה האישית שלך.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.