איזה מזל כוכבים הוא בעל הסיכוי הגבוה ביותר להפוך לפסיכופת?

בחברה שבה האסטרולוגיה הופכת חשובה יותר ויותר, מעניין לבחון האם חלק מהדברים המזלות נוטים יותר מאחרים להפרעות אישיותכגון פסיכופאתיה., מאמר זה בוחן שאלה זו על ידי קישור המאפיינים של כל סימן אסטרולוגי לאלה של פסיכופתים.

הקשר בין סימנים אסטרולוגיים להפרעות אישיות

נכון ש איש חשוב מושפע ממספר גורמים, כולל החוויות האישיות שלנו, הגנים שלנו והסביבה החברתית והמשפחתית שלנו. עם זאת, יש המאמינים כי מזל הכוכבים שלנו עשוי גם לשחק תפקיד זה. למרות שזה לא לקפוץ למסקנות או לטעון כי כל האנשים של סימן מסוים עשויים לפתח הפרעות אישיות, מעניין לציין התכתבויות מסוימות בין סימנים מסוימים לבין תכונות פסיכופתיות.

סרטן: הסימן הרב-גוני

סרטן נחשב לעתים קרובות הסימן הסביר ביותר להיות פסיכופת. הסיבה לכך היא כי אלה שנולדו תחת סימן זה יש אישים מורכבים והוא יכול להיות רב פנים, אשר דומה לחלק מהתכונות של פסיכופתים. סרטן יכול להיות רגיש במיוחדמה שעלול להפוך אותם לפגיעים ולהוביל להתנהגות לא יציבה.,

המניפולציה הרגשית של סרטן

ה סרטן ידוע כסימן מניפולטיבי באמת, שמתאים גם לאופיים של פסיכופתים. אלה שנולדו תחת מזל סרטן יכולים להיות מיומנים לשחק עם הרגשות של הסובבים אותם. הם יודעים איך לנצל את המצב על ידי מניפולציה של אחרים כדי להשיג את מה שהם רוצים. עם זאת, יש לציין כי לא כל סוגי הסרטן יפתחו תכונות בעייתיות אלה.

קשת: אימפולסיביות וחוסר חרטה

בני מזל קשת נחשבים לעיתים גם כרגישים לפיתוח תכונות פסיכופתיות. אחת התכונות העיקריות הקשורות לפסיכופתים היא האימפולסיביות שלהם וחוסר חרטה על מעשיהם. אנשים שנולדו תחת הסימן של קשת עשויים להפגין את אותה אימפולסיביות, כמו גם פזיזות שמובילה אותם לקחת סיכונים מבלי לשקול את ההשלכות האפשריות.

באותו נושא :  הזדמנויות פיננסיות נראות באופק עבור חלק בסוף השבוע הזה של 13-14 ביולי.

בלב העשייה: בני מזל קשת כמנהיגים

מכנה משותף נוסף בין בני מזל קשת לפסיכופתים הוא הרצון שלהם להיות במרכז העשייה. בני מזל קשת אוהבים לכוון מצבים ולשלוט בהם, וכך גם פסיכופתים המבקשים לספק צורך בכוח. חיפוש זה אחר מנהיגות יכול לפעמים להוביל אנשים שנולדו תחת מזל קשת לאמץ התנהגויות אגרסיביות כדי להשיג את מטרותיהם.

מזל תאומים: משחק תפקידים ומניפולציה

בני מזל תאומים נתפסים לעתים קרובות כאנשים המסוגלים למלא תפקידים שונים, אשר יכולים להיות קשורים גם לתכונות פסיכופתיות. אנשים שנולדו תחת סימן זה ידועים ביכולתם הסתגל בקלות ולשנות את התנהגותם בהתאם למצב או לאנשים שהם פוגשים. זה יכול להסביר מדוע כמה ג'מיניס עשירים ומפורסמים התגלו כפסיכופתים, כמו הרוצח הסדרתי הידוע לשמצה, ג'פרי דאהמר.

מסע הריגוש של מזל תאומים

בנוסף ליכולתם לקחת על עצמם תפקידים שונים, בני מזל תאומים ידועים גם בחיפוש המתמיד שלהם אחר ריגושים וגירויים. צמא זה לחידוש יכול לפעמים להוביל אותם לבצע מעשים אימפולסיביים ומסוכנים, דומים לאלה שבוצעו על ידי פסיכופתים.

קשר בין אסטרולוגיה לפסיכופתיה?

מאמר זה הדגיש את ההתכתבות בין המאפיינים של מזלות מסוימים לבין אלה של פסיכופתים. חשוב לזכור כי מידע זה צריך להילקח בזהירות וכי אין להשתמש באסטרולוגיה כדי לאבחן או ליצור סטיגמות מי. אכן, כל אחד אחראי למעשיו ועל ידי בחינתם אנו יכולים לקבוע אם לאדם יש הפרעות פסיכופתיות. במקום זאת, אסטרולוגיה היא מקור של כיף והשתקפות על האישיות שלנו ועל אישיותם של אחרים, מבלי לקבוע בוודאות כיצד אנו מתקשרים עם העולם שמקיף אותנו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.