איזה גלגל המזלות ידוע כקנאי ביותר? התשובה עשויה להפתיע

קוראים יקרים, היום אנו צוללים אל לב מסתרי האסטרולוגיה כדי לפענח את חוט היקום. קנאה. בין שנים עשר המזלות של גלגל המזלות, אחד בולט במיוחד עבור רגש עז זה. מה זה יכול להיות? התשובה רחוקה מלהיות מובנת מאליה ומבטיחה להפתיע אתכם!

קנאה בגלגל המזלות

ה קנאה הוא רגש מורכב ולעתים קרובות לא מובן כי הוא מושרש בפחד לאבד את החיבה או תשומת הלב של מישהו שאתה אוהב. באסטרולוגיה, למזלות מסוימים יש נטייה טבעית לחוות קנאה בעוצמה רבה יותר, בשל המרכיב האסטרונומי והסמלי שלהם. הכוכבים מספרים לנו על הנטיות הרגשיות שלנו ועוזרים לנו להבין טוב יותר את התכונה המבלבלת לפעמים הזו של האישיות שלנו.

ההשפעות של כוכבי הלכת, כמו גם האלמנטים הקשורים לכל מזל – מים, אש, אדמה ואוויר – ממלאים תפקיד מכריע. לדוגמה, סימני מים קשורים בדרך כלל לרגישות מוגברת, מה שעלול להוביל לקנאה עמוקה ואינטנסיבית יותר. על ידי חקירת טבעו של כל מזל, אנו יכולים להתחיל להבין מדוע וכיצד קנאה באה לידי ביטוי בגלגל המזלות.

סימני מים: רגישות על העור

סימני מים, כלומר סרטן, עקרב ו דגיםידועים ברגישותם יוצאת הדופן וברגשותיהם העמוקים., טבעם הרגשי הופך אותם לפגיעים במיוחד לרגשות קנאה. מים מסמלים את זרם הרגשות, המשתנה ולעיתים עולה על גדותיו, בדיוק כמו מה שסימנים אלה יכולים להרגיש.

סרטן, למשל, מייחס חשיבות רבה לביטחון רגשי ויכול לקנא אם הם מרגישים מאוימים במערכות היחסים האישיות שלהם. עקרבים, לעומת זאת, חיים את מערכות היחסים שלהם בלהט, וקנאה יכולה לנבוע מהצורך העז שלהם בקשר ובשליטה. באשר למזל דגים, הנטייה שלהם להזדהות ולהתמזג עם אחרים יכולה להוביל אותם לחוות קנאה כאשר הם תופסים ניתוק או חוסר תשומת לב.

באותו נושא :  השבוע של 5 עד 11 בפברואר הולך ללכת רע מאוד עבור אלה 4 סימנים אסטרולוגיים

עקרב: תשוקה מכלה

מזל מים זה מתואר לעתים קרובות כקנאי ביותר בגלגל המזלות, אולי בשל שלטונו על ידי פלוטוכוכב הטרנספורמציה והעומקים הפסיכולוגיים., לעקרב יש יכולת ייחודית לראות מעבר למראית עין, מה שיכול לתדלק חוסר אמון וכתוצאה מכך קנאה.

עקרבים ידועים באינטימיות האינטנסיבית שלהם וברצון להבין את בן זוגם במלואו, מה שיכול להוביל למעקב אחר האינטראקציות של בן הזוג ולתחושת רכושנות. עם זאת, הם גם מסוגלים לשנות את הרגשות השליליים שלהם באמצעות כוח פנימי גדול, ולכן יכולים להתמודד עם הקנאה שלהם באופן בונה אם מודעים.

שור: התקשרות והחזקה

מיוצג על ידי סימן כדור הארץ, שור הוא סימן המחפש יציבות וביטחון בכל תחומי החיים. הקנאה, במזל שור, היא פחות תנודתית אבל מושרשת יותר. זה נובע ממערכת היחסים שלהם עם נוגהכוכב האהבה והיופי, המתמקד ב
הצורך שלהם בביטחון עצמי במערכות יחסים רומנטיות וההיצמדות שלהם לדברים חומריים.

כאשר בני מזל שור יוצרים קשר רגשי, הם נוטים להיות נאמנים מאוד ומצפים לאותה מחויבות בתמורה. אם הנאמנות מוטלת בספק, קנאה יכולה להופיע בצורה של הגנה על מה שיקר לו. הרעיון של דיבוק יכול להיות רגשי כמו גם חומרי, אשר יכול להוביל שור לרגשות של קנאה כאשר ביטחונם מאוים. עם זאת, אופיים הסבלני מאפשר להם לעתים קרובות לנהל את האינסטינקטים הללו ולשמור על יחסים הרמוניים.

מהו המזלות הקנאים ביותר?

אז איזה גלגל המזלות יוכתר כקנאי ביותר, כנגד כל הסיכויים? בואו נשים סוף למתח: זהו דלי. מפתיע, לא? בני מזל דלי, הידועים באהבתם לחופש וברוח עצמאית, הם לא אלה שאתם חושבים עליהם מיד. עם זאת, נטייתם למקוריות והצורך שלהם להרגיש ייחודיים יכולים להוביל לקנאה מסוימת כאשר הפרט מרגיש חוסר הכרה או כאשר המקוריות של הפרט אינה ניתנת לזיהוי.יחסיו בסכנה.

באותו נושא :  תחילת העושר עבור 2 המזלות האסטרולוגיים הללו ב -13 בפברואר?

בני מזל דלי, למרות המראה המנותק שלהם, יכולים לחוות קנאה אינטלקטואלית ורגשית כאחד, במיוחד כאשר הם משווים את עצמם לאחרים וחוששים שהם לא מוערכים מספיק. זה הרבה פעמים בשטח
רעיונות וחדשנות שבהם מזל דלי רוצה להרגיש שאין שני לו. עם זאת, הודות ליכולת האנליטית שלהם ולראיית התמונה הגדולה, בני מזל דלי יכולים גם לקחת צעד אחורה ולהבין את יחסיות הפחדים שלהם, מה שמאפשר להם להתגבר על חוסר הביטחון שלהם במקוריות ובאפרוריות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.