איזה גזע כלבים מתאים לך, על פי גלגל המזלות שלך.

במאמר זה נבחן איזה גזע כלבים הוא המתאים ביותר לכל גלגל המזלות. ואכן, בהתאם לאישיות שלנו ולמאפיינים הספציפיים של המזל האסטרולוגי שלנו, כלבים מסוימים עשויים להיות מותאמים יותר לאורח החיים שלנו. הנה מדריך קצר שיעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה.

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

מזל טלה הוא מזל אש, צוהל ומלא אנרגיה. ילידי מזל טלה הם אנשים פעילים וספורטיביים, גאים ועצמאיים. עבורם, בן הלוויה הטוב ביותר יהיה כלב שהוא גם אנרגטי, אינטליגנטי ומסוגל לעמוד בקצב המסחרר שלהם. ה בורדר קולי אז יכול להיות אופציה נהדרת עבור אנשים שנולדו תחת סימן זה, כפי שהם בעלי תכונות אלה תוך נאמנות רבה לאדונם.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

בני מזל שור ידועים כאנשים רגועים, סבלניים ואמינים. הם מעריכים הרמוניה ויציבות בחייהם האישיים. על מנת לשקף מאפיינים אלה, גזע כלבים עדין ומלא חיבה כמו קבליר קינג צ'ארלס ספניאל יתאים באופן מושלם לילידי מזל שור. כלב זה הוא לא רק נאמן, אלא גם חברותי מאוד, אשר בהחלט ימשוך את אלה המחפשים בן לוויה אוהב ומבין.

מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

בני מזל תאומים ידועים בכך שהם סקרנים, חברותיים, ותמיד מוכנים לגלות דברים חדשים. הם נהנים מפעילויות מעוררות ומשירות אינטלקטואלית. כלב שיתאים היטב לפרופיל זה הוא לברדור רטריבר. כלב זה הוא לא רק אינטליגנטי וקל לאילוף, אבל הוא גם שמח לחלוק רגעים של משחק וחקירה עם הבעלים שלו. יכולת ההסתגלות והידידות שלו הופכת אותו לבחירה מצוינת עבור ילידי סימן זה.

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

ילידי סרטן בדרך כלל קשורים מאוד למשפחתם ולביתם. רגישים ואמפתיים, הם רוצים בראש ובראשונה להרגיש מוגנים ומוקפים באהבה. לכן כלב כמו כלב הרים ברני הוא אידיאלי עבורם. גזע זה אכן ידוע בטוב לבו, בנאמנותו וברוגע החיבה שלו, תכונות שינחם וירגיע אנשים שנולדו תחת סימן זה.

באותו נושא :  עושר מובטח בתחילת 2024 עבור גלגל המזלות הזה בלבד

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

מזל אריה הוא תמרור אש יוצא, בטוח בעצמו ושאפתני. אנשים שנולדו תחת סימן זה אוהבים להיות נערצים ומכבדים, ולכן הם בהחלט יעדיפו כלב מרשים ואלגנטי כמו דני ענק. בנוסף להיותו שומר מצוין, גזע זה הוא גם צייתני ומלא חיבה לבעליו, מה שמתאים באופן מושלם לאופי הנדיב והמגן של מזל אריה.

מזל בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

ילידי מזל בתולה הם אנשים קפדניים, מאורגנים ומכווני פרטים. הם מעריכים עבודה כל הכבוד וניקיון. עבור ילידים אלה, א פודל תהיה אופציה נהדרת כבן לוויה לכלבים. גזע זה ידוע ביכולתו ללמוד במהירות, אך גם בקצב שלו. בנוסף, הפודל הוא כלב אינטליגנטי מלא חיבה לבעליו, ובכך מתאים לציפיות של אנשים שנולדו תחת מזל בתולה.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

בני מזל מאזניים הם אנשים מאוזנים, הוגנים וחברותיים. הם קשובים במיוחד לסביבתם ואוהבים ליצור הרמוניה. לכן כלב כמו גולדן רטריבר יכול להתאים באופן מושלם לאישיות שלהם. עדין, ידידותי ומשתף פעולה, גולדן רטריבר הוא גם נוח, אשר בוודאי ימשוך את הילידים של סימן זה מחפש בן לוויה שאינו מסבך את הדברים.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

עקרבים הם אנשים נלהבים, מסתוריים ובעלי תפיסה. הם צריכים להרגיש מובנים ולשם כך, גזע של כלבים כמו האסקי סיבירי הוא אידיאלי עבורם. מבורך באישיות חזקה ואופי עצמאי, האסקי גם בעל רגישות רבה כלפי בעליו, מה שייצור קשר חזק ומיוחד בין השניים.

מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

מזל קשת הוא מזל אש נלהב, הרפתקני ואופטימי. ילידי המזל הזה צריכים לזוז, לגלות דברים חדשים ולמתוח את גבולותיהם. כלב שמותאם לכךפילוסופיית החיים יכולה להיות ביגלידוע בהיותו מלא חיים, שובב וסקרן., בנוסף, בזכות חוש הריח המצוין שלו, הביגל אוהב לצאת להרפתקאות ולחלוק רגעים פעילים עם בעליו, מה שבוודאי ישמח את בני מזל קשת.

באותו נושא :  כסף ייפול מהשמיים עבור 3 המזלות האלה בתחילת פברואר

מזל גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

בני מזל גדי הם אחראים, ממושמעים ופרגמטיים. מעל לכל, הם מחפשים ביטחון ויציבות בחיי היומיום שלהם. עבור האנשים האלה, כלב כמו רוטווילר יהיה אידיאלי כבן לוויה. גזע זה ידוע באמינותו, חוזקו ונאמנותו, שכולם מוערכים על ידי ילידי מזל גדי המחפשים שומר נאמן ומגן.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

מזל דלי הוא מזל חדשני, יצירתי ועצמאי. ילידי סימן זה הם לעתים קרובות mavericks מחפש חידוש. כדי ללוות מאפיינים אלה, כלב כגוןאקיטה אינו יכולה להיות אפשרות נהדרת. גזע יפני זה יש אופי עצמאי ונאמן מאוד, תוך גם להיות שקט ומאופק, וזה מושלם עבור אנשים שנולדו תחת מזל דלי.

מזל דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

בני מזל דגים הם אנשים רגישים, אינטואיטיביים ועדינים. הם זקוקים לסביבה שלווה והרמונית כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. גזע של כלבים כגון צ'יוואווה יהיה אידיאלי עבור אנשים השייכים לסימן זה, במיוחד בזכות הטמפרמנט החיבה והמסור שלה. בנוסף, הצ'יוואווה הוא בעל חיים דיסקרטי וחסכוני במקום, שהוא מושלם עבור הצד המופנם והביתי של ילידי מזל דגים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.