אושר הוא באופק עבור אלה 4 סימנים של גלגל המזלות, ב -9 ביולי על פי הכוכבים

כאשר הכוכבים ממשיכים במסלולם השמימי, תצורות מסוימות מבטיחות פרץ מיוחד של חיוביות. עבור ארבעה מזלות, 9 ביולי יכול להיות חלון של אושר אותנטי. בואו נסתכל מקרוב על מי הם ברי המזל של היקום ליום הקורן הזה.

סרטן והירח המלא: הרמוניה רגשית

נראה שהכוכבים מנגנים מנגינה מתוקה לילידי מזל סרטן ב-9 ביולי, בהתאמה מושלמת לירח המלא, כוכב שתמיד משפיע באופן ניכר על מזל המים הזה. בני מזל סרטן יכולים לצפות לתקופה שבה רגשותיהם יהיו ברורים יותר, אסרטיביים יותר, ויאפשרו להם להתחבר באופן אותנטי לרצונות שלהם ושל הסובבים אותם. הירח המלא ישמש כמראה, ישקף את הצרכים הפנימיים שלהם וידחוף אותם לבטא את רגשותיהם באופן בונה.

ביום זה, סרטן יכול לגלות הזדמנויות בלתי צפויות לחזק קשרי משפחה וידידות. חילופי הדברים יהיו חדורים בכנות נדירה, ויקדמו דיאלוגים שיכולים לרפא קונפליקטים ישנים או אי הבנות. בנוסף, השמיים מזמינים אותם להתמקד בצמיחה האישית שלהם, ומעודדים אותם לאמץ התנהגויות שיעודדו את התפתחותם בכל החזיתות, בין אם רגשיות או רוחניות. הירח המלא מבטיח להם הרמוניה רגשית כמעט שמימית, מקלט אמיתי של שלווה פנימית.

אריה: באור הזרקורים

עבור בני מזל אריה, יום ה-9 ביולי הוא לא אחר מאשר הזמנה לזרוח אפילו בהיר יותר. בעוד השמש, הכוכב השליט שלהם, ממשיכה להאיר אותם בנוכחותה, התצורות האסטרליות הנוכחיות מציבות את בני מזל אריה באור הזרקורים. יום זה יהיה מושלם לחשוף את הכישרונות וההישגים של אריהמה שמאפשר להם לקבל את ההערצה וההכרה שהם כל כך אוהבים.,

זו לא רק שאלה של גאונות חברתית; זוהי הזדמנות אמיתית עבור ילידי סימן זה להתבלט בתחום המקצועי. האנרגיות הקוסמיות ממריצות את היצירתיות שלהם ומעודדות אותם לקחת את היוזמות הנועזות שהם מבשלים כבר זמן מה. מי שעוסק באמנויות או בכל צורה של ביטוי עצמי ימצא מקור השראה בלתי נדלה. תנודות אסטרליות תורמות להצלחה, ובני מזל אריה רבים יידעו כיצד לנצל בשיקול דעת את המומנטום הפלנטרי לטובת הצלחת הפרויקטים שלהם.

באותו נושא :  הירח המלא במאזניים ב-25 במרץ מעדיף 4 מזלות עם מזל ומזל לשבוע

מזל בתולה: גל של חיוביות ורווחה

זהו יום מלא הבטחה שמחכה לילידי מזל בתולה, תחת סימן של חיוביות ורווחה. האנרגיות המועילות של הפלנטות משתלבות כדי להביא ל בתולה צורה נדירה של שלווה, הן נפשית והן פיזית. המעברים הנוכחיים מבשרים הקלה במערבולות הרגילות, ומפנים את מקומם לצלילות מחשבתית ולחזון בריא יותר של החיים.

בני מזל בתולה עשויים להרגיש מחויבים לדאוג לגוף ולנפש שלהם, לשקול התאמות תזונתיות או פעילויות גופניות מתחדשות. האקלים האסטרלי גם מקדם ניהול מתח טוב יותר, ומזמין אותם לשחרר את הטרדות הקטנות של חיי היומיום. ביום זה, בני מזל בתולה עשויים לראות שהנאות קטנות הן המפתח לקיום מספק. סביר מאוד להניח שהם ירגישו סיפוק הולך וגדל על ידי הגדרת שגרות מועילות לאיזון הכללי שלהם.

מזל דגים: אינטואיציה ופתיחות הלב

עבור מזל דגים, 9 ביולי הוא שם נרדף לרגישות מוגברת וחוש שישי שהוא חד במיוחד הודות להשפעת הכוכבים. יום זה ידגיש את יכולתם המולדת לחוש את סביבתם ואת האנרגיות הזורמות דרכה. ה דגים יכולים לסמוך על האינטואיציה שלהם כדי לנווט דרך אינטראקציות חברתיות ולקבל החלטות שיהיו בהרמוניה עם השאיפות העמוקות ביותר שלהם.

קשר אינטנסיבי זה עם רגשותיהם יכול גם להוביל לחילופי דברים אינטימיים ומשמעותיים יותר עם יקיריהם. פתיחות הלב שלהם גורמת להם למערכות יחסים אותנטיות, שבהן כנות ואמון הן מילות המפתח. האמפתיה הטבעית של בני מזל דגים תמצא הד מיוחד ביום זה, ותאפשר להם ליצור או לגבש קשרים אמיתיים. בסך הכל, מזל דגים ישחה בים של הרמוניה, מועדףe על ידי נדיבותן של תצורות שמימיות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.