אהבת אמת מתוכננת לחודש זה, על פי אסטרולוגים. הנה המזלות הנוגעים בדבר

האהבה באוויר והכוכבים מאשרים זאת! החודש, חלק מהמזלות יכולים לצפות לפעימות לב מואצות ולמפגשים גורליים. בואו לגלות יחד אילו ברי מזל בחרו הכוכבים לחיות סיפור אהבה בלתי נשכח.

שמיים התורמים למפגשים

התצורות האסטרליות של החודש הזה מבטיחות להיות מועילות במיוחד בזירוז מפגשים רומנטיים נפלאים. היערכות הפלנטות מציעה חלון הזדמנויות לאלה המחפשים חברות וחיבה. יופיטר, כוכב המזל וההתרחבות, מרחיב בנדיבות את השפעתו, מבטיח אינטראקציות חברתיות מתגמלות ומגדיל את הסיכויים למצוא נפש תאומה. חיוני להישאר פתוחים לאותות העדינים של היקום; שיחה פשוטה או מפגש מאולתר יכולים להפוך ללהבה לוהטת ומתמשכת. אנרגיות קוסמיות רק מחכות להיות הרמוניות ומשולבות בחיי היומיום שלנו כדי לחשוף את מלוא הפוטנציאל שלהן.

בעוד ונוס, כוכבת האהבה, רוקדת קלות בגלגל המזלות, היא מעוררת תשוקה לרומנטיקה וקרבה רגשית. ההיבטים החיוביים שהוא יוצר עם כוכבי לכת אחרים מגבירים את הקסם הטבעי ומזמינים ביטוי גדול יותר של רגשות. הערבים יכולים להיות טעונים באווירה שמימית, המסיתה כנות ופגיעות. דיאלוג שמימי זה מזכיר לנו שקשרים אנושיים נמצאים בלב חיינו ושלכל אחד יש את היכולת למשוך אושר רגשי. האנרגיות של הרגע תורמות לנקיטת יוזמות באהבה, אז הרשו לעצמכם להיות מודרכים על ידי לחישות הכוכבים.

טלה – הדחף של להבה חדשה

נמרץ ודינמי, מזל טלה מבטיח במיוחד לאהבה החודש. מאדים, הפלנטה השלטת שלכם, מעודד פעולה ולוקח על עצמו את התפקיד של חמדן שמימי. סביר להניח שתרגישו פרץ של תעוזה המזמין אתכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ולהצהיר על רגשותיכם או לעשות את הצעד הראשון לקראת מישהו שמדגדג לכם את הלב. זהו הזמן המושלם עבור מזל טלה לקבל בברכה חוויות אהבה חדשות, הודות להילה של אמון שנראה כי מושכת, כמו מגנט, שותפים פוטנציאליים.

באותו נושא :  ששת מזלות הכוכבים החברתיים ביותר וסודותיהם לחברות

עליכם, טלה יקרים, לתעל אנרגיית מאדים זו לנכס אמיתי. המעברים הפלנטריים נמצאים שם כדי לתמוך ביוזמות שלכם; לכן, לבשו את החיוך המקסים ביותר שלכם ואל תהססו לפתוח בשיחה. הכנות והספונטניות שלכם יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלכם בחיפוש אחר אהבת אמת. קחו את הפגישות של החיים כפי שהן מגיעות ותנו למאדים להנחות את צעדיכם.

שור – התעוררות החושים ומציאת נפש תאומה

בני מזל שור יקרים, הטבע החושני והמקורקע שלכם נחשף על ידי ההשפעות האסטרליות של החודש הזה. ונוס, הפלנטה השלטת שלכם, מעטרת אתכם בכל הזוהר שלה, מעצימה את הקסם שאי אפשר לעמוד בפניו. הרטטים של היקום נושבים לכיוונכם, פותחים את הדלתות לתקופה מלאה ברוך ושותפות. זהו הזמן המושלם ליצור קשרים כנים ולתת לטבע האוהב שלכם לבטא את עצמו במלואו. המפגשים באופק מבטיחים להגשים את הרצונות העמוקים שלכם ליציבות רגשית ולסיפוק מישושי.

חיוני להישאר ערניים לסימנים ולהזדמנויות לשיתוף שיתעוררו. ייתכן מאוד שתתקלו במישהו שמהדהד באופן מושלם את הרצון שלכם לבנות מערכת יחסים מתמשכת ומתגמלת. הקשיבו לחושים שלכם, הם יכוונו אתכם לחוויות שיעוררו את לבכם ואולי אפילו יובילו לסיפור אהבה שיעלה על כל הציפיות שלכם. טפחו את הגינות הפנימיות והחיצוניות שלכם ודעו שהחושיות של מזל שור היא בת הברית הגדולה ביותר שלכם באהבה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.