אהבה ומפגשים בלתי צפויים, 8 ביולי יהיה בלתי נשכח עבור 2 מזלות אסטרולוגיים

הקיץ מבטיח להיות נוצץ, והשמיים של 8 ביולי שומר ניצוצות רומנטיים במיוחד לשני מזלות מזל. יום זה מבטיח לערער את הזרם הסנטימנטלי של חלקם, הודות לגחמות היקום. בואו נחגוג אהבה ומפגשים בלתי צפויים שיכולים להתברר כבלתי נשכחים!

סרטן: רגישות מתוגמלת

המתוק סרטןכידוע, מנווט על פי רגשותיו המשתנים., תחת בוהק הירח המלא של 8 ביוליהרגישות של מזל סרטן תהדהד רטטים חיוביים חזקים במיוחד., זו תהיה ההזדמנות המושלמת עבור מזל מים זה לאפשר לעצמו להיסחף על ידי הרוך של הגלים הקוסמיים ולחוות רגעים של חילופי דברים עמוקים וכנים. הירח, הכוכב המנחה שלהם, יבוא ללטף בזוהרו את האפשרות למפגש שיכול בהחלט לשיר את ההקדמה לסיפור אהבה יפהפה.

כדי לתפוס את גל האנרגיה הזה, העצה למזל סרטן היא לסמוך על האינטואיציה הטבעית שלכם ולהיות פתוחים להפתעות. בין אם זה בטיול לאור ירח או בערב עם חברים, סרטן חייב להישאר ערני לסימני הגורל. המפתח טמון ביכולתם להיות פגיעים ואותנטיים, מה שיהפוך את ההילה שלהם לבלתי נשלטת בעיני הנשמות הנדיבות שהם פוגשים בדרך.

מזל קשת: חץ שנורה לעבר האהבה

ה קשתאופטימיסט נצחי, מוצא בנסיעות ובגילוי את הדלקים החיוניים לשמחת החיים שלו., וה- 8 ביולייופיטר, השליט הנדיב שלהם, מבטיח להם הרפתקה שבה האהבה תשחק את התפקיד הראשי. ביום זה, מזל קשת צריך להישאר פתוח למפגשים שיכולים להיות מרגשים באותה מידה שהם בלתי צפויים. המזל יחייך למי שיודע לצאת מחיי היומיום שלו ומעז לחקור אופקים חדשים, פיזיים או רגשיים.

בני מזל קשת מעודדים לעקוב אחר הצורך שלהם לברוח; כך הוא יכול להצטלב עם מישהו שיחלוק איתו את תאבונו אל הלא נודע. כיפוף מוסכמות חברתיות וחשיבה מחוץ לקופסה יהיו הכוח המניע מאחורי מפגשים מרתקים. לכן התענגות על החופש ושמירה על הרוח ההרפתקנית יהיו חיוניים כדי ללכוד את הזדמנויות האהבה שהשמיים טומנים בחובם.

באותו נושא :  איזה כישרון חבוי יש לכם על פי המזל האסטרולוגי שלכם?

עצות אסטרולוגיות לקידום מפגשים

ה 8 ביולי הוא לא רק תאריך למזל סרטן ולמזל קשת; זוהי הזדמנות לכולם לחזק את החוטים הקושרים אותנו לרשת האהבה האסטרלית. הכוכבים מציעים תחילה להבהיר את כוונותיו: הידיעה מה הוא באמת מחפש יכולה לשמש מגנט לאנרגיות דומות. אבנים כגון רוז, קוורץ או רודוכרוזיט יכולות להיות מגברים חזקים של הרצונות היחסיים שלנו.

אין להזניח טקסי אהבה. לדוגמה, הכנת רשימה של תכונות המבוקשות בבן זוג ומדיטציה עליהן תחת זוהר הירח המלא יכולה להיות עוצמתית מאוד. הדבר החשוב הוא ליישר את תדר הרטט שלכם עם זה של האהבה שאתם מקווים למשוך. פרקטיקות אלה אינן פתרונות נס, אלא מעשים סמליים המאפשרים לנו להיות זמינים ופתוחים לפלאים הנפלאים שהיקום טומן בחובו.

מה לעשות אם אתה לא אחד הסימנים האלה?

אין צורך לדאוג אם אתם לא מוצאים את עצמכם בין בני מזל סרטן או קשת המיוחסים – אסטרולוגיה היא מעגל תמידי של הזדמנויות לכולם. כל מעבר אסטרלי מביא את חלקו בפוטנציאלים, ו 8 ביולי אינו יוצא מן הכלל. זוהי שאלה של ניצול האנרגיה הזמינה כדי להפוך אותה לקרש קפיצה לקראת הגשמה סנטימנטלית. סימנים אחרים יכולים לנצל את היום הזה כדי להתמקד בהכרת תודה, שיש לה את הכוח לשנות באופן חיובי את ההילה האישית.

כדי למשוך אהבה, אימוץ מנטרות חיוביות יכול ליצור גלי רטט נדיבים. הצהרות כמו "אני ראוי לאהבה" או "אני פתוח למפגשים מעשירים" יכולות לא רק להגביר את המורל, אלא גם לשמש כמגדלורים בחושך, למשוך שותפים פוטנציאליים. להישאר חיובי ומסביר פנים לעצמך ולאחרים הוא המפתח האוניברסלי שפותח את כל דלתות האהבה, לא משנה מה הסימן שלך.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.