אהבה ואסטרולוגיה: ההתאמות הטובות ביותר לסתיו 2023

אהבה היא תחושה אוניברסלית החוצה את כל הגבולות, בין אם גיאוגרפיים או אסטרולוגיים. עם זאת, אין להכחיש כי כמה איגודים הם הרמוניים יותר מאחרים בהתאם לסימנים של גלגל המזלות. אז מה יהיו השילובים המנצחים לסתיו 2023? הניתוח שלנו יעזור לך להבין טוב יותר את נקודות החוזק והחולשה של מערכת היחסים הנוכחית או העתידית שלך.

טלה – לקיחת סיכוני אהבה

מזל טלה הוא מזל אש קרדינלי, הידוע בדינמיות, בנחישות ובאופי שלו. חיובי כלפי החיים. באהבה, בני מזל טלה זקוקים לבן זוג שחי בהתאם לאנרגיה שלהם, שיכול לחלוק את הרפתקאותיהם ולהתמודד עם אתגרים יחד. לקראת סתיו 2023, טלה יצטרך לקחת סיכונים ולצאת מאזור הנוחות שלו כדי למצוא אהבה או לגבש מערכת יחסים קיימת.

התאמה למזל אריה, קשת ותאומים

בעלי הברית הטובים ביותר של מזל טלה לתקופה זו יהיו ללא ספק אריה, קשת ותאומים. הקודש שלהם יהיה מבוסס בעיקר על שותפות אינטלקטואלית ותשוקה.

  • האריה: טלה וליאו הם זוג מלכותי, תוסס ומלא תשוקה. הם אוהבים להיות באור הזרקורים ולהאיר יחד. מערכת היחסים ביניהם מבוססת על הערצה וכבוד הדדיים.
  • קשת: שניהם חולקים את אותה אנרגיה וצמא להרפתקאות, טלה וקשת יש הכל כדי לחיות סיפור אהבה יפה. צמד זה יכול בקלות לעודד אחד את השני במימוש הפרויקטים המשותפים שלהם.
  • ג'מיני: למרות כמה הבדלים, טלה ותאומים הם בעלי שותפות אינטלקטואלית שמפגישה ביניהם. שיחותיהם לעתים קרובות תוססות, אפילו שובות לב. ההבדלים בין שני המזלות הללו יכולים להעשיר את מערכת היחסים ביניהם בצורה חיובית.

רמות משתנות עם מזלות אחרים

בשביל סימנים אחרים של גלגל המזלותיהיו רמות שונות של תאימות עם מזל טלה., שור, מאזניים וגדי יזדקקו לסבלנות וגמישות כדי למצוא מכנה משותף עם מזל האש. מזל דגים, סרטן ודלי יוכלו לגלות ולהעריך את הפנים הרבות של מזל טלה, אם כי יהיה צורך בכמה התאמות כדי לשמור על מערכת יחסים הרמונית.

באותו נושא :  הסימנים המפחידים ביותר בשנת 2024 על פי ההורוסקופ הסיני, לגלות מי הם

תאימות אהבה אסטרולוגיה סתיו 2023

סרטן – גיבוש קשרים רומנטיים

מזל סרטן, מזל סרטן ידוע ברגישותו, רכותו והצורך שלו בביטחון רגשי. באהבה, מזל סרטן מחפש בראש ובראשונה בן זוג שיוכל להבין את רגשותיו ולהציע לו פקעת מרגיעה. לקראת סתיו 2023, סרטן יצטרך לגבש את קשרי האהבה שלו ולחזק את התקשורת בתוך בני הזוג.

התאמה למזל דגים, עקרב וגדי

סרטן ימצא את אושרו עם דגים, עקרב וגדישאיתו יוכל לבנות מערכת יחסים המבוססת על אמון והבנה הדדית.,

  • דגים: יחד, מזל סרטן ומזל דגים יוצרים זוג פיוז'ן מאוד, כמעט טלפתי. הם יחלקו קשר רגשי עמוק ויוכלו לסמוך זה על זה בכל הנסיבות.
  • עקרב: מזל עקרב מביא תשוקה ועוצמה לחייו של מזל סרטן, ואילו מזל סרטן מרגיע את עקרב בעדינותו ובמסירותו. שני המזלות חולקים צורך חזק בביטחון רגשי, שיעזור להם לבנות מערכת יחסים חזקה.
  • גדי: למרות ההבדלים במראה שלהם, סרטן וגדי יכולים ליצור צמד משלים ויציב. הרצינות והשאפתנות של מזל גדי מרגיעות את מזל סרטן, בעוד טוב הלב והאמפתיה של מזל גדי מרככים את אופיו המאופק של מזל גדי.

התאמות אפשריות עם סימנים אחרים

לגבי סימנים אחרים של גלגל המזלותהסרטן יצטרך להיות מוכן להתפשר ולקבל כדי לצאת מהבועה הרגשית שלו ולפרוח., לכן, איחודים מוצקים אפשריים עם שור, בתולה ומאזניים. מצד שני, ההתאמה תהיה מעורבת יותר עם מזלות אש (טלה, אריה, קשת) ותאומים, אשר יתקשו להבין ו לענות על הצרכים הרגשיים של סרטן.

מאזניים – ההרפתקאות הסנטימנטליות של סתיו 2023

שגרירי מזל האוויר הקרדינלי, מאזניים ידועים בחברותיותם, בדיפלומטיה ובחוש הצדק שלהם. באהבה, הם מחפשים שותף שיכול להיות קשוב ומסור כמוהם. מאזניים יחפשו אפוא הרפתקאות סנטימנטליות חדשות בסתיו 2023, או יבקשו לתבל את מערכת היחסים הנוכחית שלהם.

באותו נושא :  סימנים לשמירה על ערנות מפני הזדמנויות מפוקפקות היום (15 בינואר)

תאימות למזל תאומים, דלי וקשת

הסיכוי הטוב ביותר להצלחה באהבה עבור מאזניים בתקופה זו יהיה עם תאומים, דלי וקשת. זיקה אינטלקטואלית וטעם לחידוש יעמדו בלב האיחודים הללו.

  • ג'מיני: הזוג מאזניים-תאומים מבוסס על הבנה אינטלקטואלית מעולה ותקשורת זורמת. שניהם ישמחו לחלוק את רעיונותיהם, לדון בכל דבר ובכל דבר, ולהחליף בנושאים שונים.
  • דלי: לאיחוד זה יש פוטנציאל להיות גם מגרה וגם מגן. מאזניים ודלי יודעים להקשיב זה לצרכים של זה ולתת תוך שהם נשארים חופשיים בראשם. לכן, מערכת יחסים בנויה היטב יכולה להיווצר בקרוב.
  • קשת: למרות כמה הבדלים בטמפרמנט, מאזניים וקשת יוכלו להביא זה לזה את מה שחסר להם. מזל קשת יכניס את מזל מאזניים לחוויות חדשות, בעוד שהוא יביא קלילות והרמוניה לחיי היומיום של מזל קשת.

חוויות שונות עם סימנים אחרים

באשר ל מזלות אחריםחוויות האהבה של מאזניים יהיו מנוגדות בסתיו 2023., בני מזל שור, סרטן ומזל גדי יצטרכו להיזהר שלא לחנוק את הצורך של מאזניים בחליפין חברתיים ובחופש, בעוד אהבה יכולה להיוולד גם בין מאזניים לאריה, טלה או עקרב, בתנאי שימצאו את האיזון הנכון בין תשוקה לניתוק.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.