אהבה אמיתית נראית באופק החודש, הנה הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר, על פי הכוכבים

כאשר הכוכבים מסתדרים כדי לדבר על אהבה, כמה מזלות מתכוננים לרגעים קסומים. החודש, הכוכבים אומרים לנו שהגיע הזמן להאמין באהבה ממבט ראשון. גלה אילו סימנים ייפגעו על ידי החצים של קופידון!

ההבטחה השמימית לאהבה

לכוכבים יש את הכוח המסתורי הזה להדריך את ליבנו ונשמתנו בנתיב החיים. כשמסתכלים על השמים החודש, תצורות כוכבי הלכת מאותתות על אקלים התורם להתעוררות הרגשות ולעומק הרגשות. ונוס, אלת האהבה, טווה את קוריה ומפקידה את השפעותיה העדינות על המזלות, ובכך מבטיחה מפגשים רכים ואיחודים כנים. בין אם זו להבה חדשה או להבה שכבר בוערת ומוכנה להידלק מחדש, אנרגיית האהבה נמצאת בכל מקום.

תקופה זו בולטת בחשיבות התקשורת והפגיעות הרגשית. הסימנים המושפעים ביותר הם אלה שפותחים את ליבם ומכניסים את אור האהבה. מעברים פלנטריים של ימינו, כמו אלה של מאדים ונוגה, נוטים לקונקרטיזציה של רגשות ולהרמוניה של מערכות יחסים. זוהי הזמנה לשחרר את החששות, לתת לעצמך להיסחף על ידי הגלים העדינים והמנחמים של אהבת אמת.

טלה: גילוי ותשוקה

טלה יקרים, חודש זה מהול באנרגיה לוהטת, האופיינית לאופייכם הלוהט. מאדים, כוכב הלכת השליט שלכם, יעורר בכם השראה עם תעוזה שבטוח תתפוס את העין. הכוכבים מזמינים אתכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ולבטא את הרצונות שלכם בצורה ברורה וישירה. זהו זמן נהדר למפגשים מקריים שיכולים להתלקח לקצב פעימות הלב שלכם.

כדי לנצל את מלוא היתרונות הקוסמיים, אל תחששו לקחת את היוזמה. הביטחון העצמי הטבעי שלכם הוא הנכס הטוב ביותר שלכם, והוא יגדל פי עשרה תחת ההשפעות הפלנטריות הנוכחיות. שימו לב לסימנים, מפגש בלתי צפוי יכול בהחלט להפוך לשטף של תשוקה. תנו לאינטואיציה שלכם להדריך אתכם וחממו את עצמכם בחום של אהבה ניצנית
או בהתהוות. הדבר החשוב הוא לא לכפות דברים; במקום זאת, הניחו ליקום לעשות את הקסם שלו.

שור: יציבות וחושניות

החיפוש אחר יציבות ונוחות עומד בלב דאגותיו של מזל שור, ונטיות אלו באות לידי ביטוי גם בחיי האהבה שלהם. ונוס, פלנטת ההשפעה שלכם, מעדיפה תקופה של פריחה חושנית והתקשרות רגשית עמוקה. אנרגיות קוסמיות נערכות כדי לחזק קשרי אהבה, בין אם הם מתהווים או שטופחו זמן רב. התרגשו מרגעים של רוך ואינטימיות גוברת עם בני הזוג שלכם.

באותו נושא :  הירח המלא בעקרב ב-24 באפריל מנבא סערה עמוקה עבור 5 מזלות אסטרולוגיים

בני מזל שור מוזמנים להתחבר לטבע החושני שלהם כדי למשוך ולשמר את תשומת הלב של יקירם. אל תפחדו להשתמש בקסם הטבעי שלכם ובהערכה שלכם להנאות החיים כדי ליצור קשרים ארוכי טווח. מחוות קטנות ורכות ותשומת לב עדינה יהיו בעלי הברית הטובים ביותר שלכם לטוות רשת של אהבה אינסופית. היו פתוחים לחוויות חדשות ואפשרו לאהבה לשגשג בקרקע פורייה של אמון וחיבה משותפת.

מזל תאומים: תקשורת והפתעות

בני מזל תאומים, הנשלטים על ידי מרקורי, שליח האלים, הם מאסטרים באמנות התקשורת. כישרון שלא יסולא בפז זה יהיה שימושי החודש כאשר הזדמנויות ליצור מערכות יחסים חדשות יגיעו בדרככם. הצמא שלך למגוון וזריזות אינטלקטואלית ימשוך שותפים סקרנים ומעוררים. נשמו חיים חדשים לחיי האהבה שלכם וצפו להפתעות כאשר הכוכבים מעדיפים את הבלתי צפוי.

כדי לפרוח באופן מלא באהבה, תאומים יקרים, טפחו ספונטניות ופתיחות מחשבתית. מפגשים שאתם עשויים להיראות תמימים במבט ראשון יכולים לחשוף עומקים בלתי חשודים. עודדו דיאלוג, שתפו את החלומות והטעויות שלכם, ותראו שהקשרים שנוצרו יכולים להפוך ל
סיפורי אהבה יפים מלאי שותפות. הישארו פתוחים לאותות סביבכם ושמרו על לב פתוח. הקסם חבוי לעתים קרובות בפרטים העדינים ביותר של חיי היומיום.

סרטן: רגשות עמוקים וקשרים

עם הירח כמדריך שלכם, אתם בני מזל סרטן נוטים באופן טבעי לטבול את עצמכם במים העמוקים של רגשות. בחודש מכריע זה, הכוכבים זורחים נתיב שבו רגישות והבנה הדדית שוררות במערכות היחסים הרומנטיות שלכם. זה הזמן להצהרות כנות ולרגשות משותפים בעוצמה נדירה. היכולת שלכם להתחבר ברמה הרגשית אמורה למשוך אליכם נשמות חמות ואכפתיות באותה מידה.

שימו לב לרגעים של רוגע ונחמה המשותפים עם יקיריכם, שכן הם המבוא לקשרים מתמשכים. בני מזל סרטן צריכים לשאוף להגן על ליבם הרגיש תוך שמירה על פתיחות לאפשרויות של אהבת אמת. זכרו, האינטואיציה שלכם עוצמתית; בטחו בו שינחה אתכם לשותפים שמוקירים ומעריכים את פגיעותכם ונדיבותכם
הוד. פגישות החודש עשויות בהחלט לחשוף שותפויות ארוכות טווח חזקות ומטפחות.

באותו נושא :  בין ה-23 ל-24 במרץ, 3 מזלות אסטרו חייבים לעמוד על המשמר, מזל ומזל על כף המאזניים

אריה: כריזמה ואטרקטיביות בעלייה

מזל אריה מקרין תחת השמש בביטחון ובזוהר טבעי. חודש זה יגביר את הקסם המולד שלכם ואת כוח המשיכה שלכם, ויהפוך אתכם למושא הערצה רב. כניסתה של ונוס לעמדה חיובית תגדיל את המגנטיות שלכם פי עשרה, וזה לא כדי לאכזב את הקהל האהוב שלכם. זה הזמן המושלם לכבוש את סצנת האהבה בסערה ולרתק לבבות עם נוכחותכם הלוהטת.

על ידי שמירת תשומת הלב וטובות ההנאה שלך עבור אלה שמכירים בערך שלך, תוכל למשוך שותפים התואמים את רמת האנרגיה והמחויבות שלך. אופייכם הנדיב דוחף אתכם להציע את לבכם בנדיבות, אך ההבחנה תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שלכם בבחירת אלה הראויים לזמנכם ולחיבתכם. חקור את משחק הפיתוי בשמחה ובתעוזה, כאשר שלטון האהבה שלך נמצא בשיאו בחסות הכוכבים.

מזל בתולה: ניתוח ועידון

מזל בתולה, תמיד קשוב לפרטים ולארגון, יכול לפעמים לנתח אהבה בדיוק כזה שנראה שהקסם מתאדה. אולם, ההשפעות הפלנטריות של החודש הזה מציעות איזון עדין בין הטבע השיטתי שלכם לבין אימפולסי הלב. על ידי מתן עדיפות לאיכות על פני כמות, תוכלו למשוך שותפויות המשקפות את החיפוש שלכם אחר התפתחות ומסירות למערכות יחסים.

החודש, פתחו את עצמכם לגישה פחות מחושבת ויותר ספונטנית לאהבה. תשומת לב קטנה ומחוות מוקפדות נשארות סימן ההיכר שלכם, אבל אל תזלזלו בחשיבות של השארת מקום לבלתי צפוי. בין אם אתם מחפשים להבה חדשה או כדי להצית מחדש להבה קיימת, דעו שעוצמתכם טמונה בשילוב החינני של היגיון ורגש, ותיצור מארג הרמוני שיעמוד במבחן הזמן.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.